جامعه

آثار اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری در عدالت در پرداختی‌ها

معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه قانون تعرفه پرستاران به عدالت در پرداخت کمک می کند، گفت: این قانون از دی ماه سال گذشته اجرایی شده و پرداخت ها از پایان بهار انجام می شود. امسال.”

به گزارش اخبار ما، عباس عبادی در دومین روز از سال جدید به طور سرزده از بیمارستان های شهید لواسانی تهران و سوم شعبان دماوند بازدید کرد و با تبریک سال نو به پرستاران و کادر درمانی، به سوالات آنها پاسخ داد و قول مساعد داد. دنبال کنید و کمک کنید

وی در این بازدید از بخش های مختلف این مراکز درمانی بازدید کرد و روند درمان و ارائه خدمات مراقبت از بیمار را بررسی کرد.

معاون پرستاری وزیر بهداشت در حاشیه این بازدید در گفت و گو با پرستاران با ابراز تاسف از عدم موافقت با تغییر وضعیت کادر فعال سلامت در بحران کرونا در بودجه سال جاری، ابراز امیدواری کرد که مجلس در این زمینه اقدام کند. در سال جدید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید.

عبادی گفت: اعمال قانون تعرفه پرستاران از دی ماه سال گذشته اجرایی شده است، اما با توجه به میانگین تاخیر شش ماهه پرداخت، جمع آوری تعرفه ها در سامانه جدید احتمالا امسال و اواخر بهار اتفاق می افتد. . .

وی گفت: پرستاران همکار نقش کلیدی و اساسی در دسترسی مردم به خدمات سلامت دارند و برای اینکه نقش و خدمات خود را تخصصی تر و گسترده تر ارائه دهیم، باید نقش پرستاران بیمارستانی را به جامعه گسترش دهیم و یک برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی کنید.”

به گزارش وبدی، دکتر. سعید لک معاون مدیرکل دفتر توانمندسازی و ارتقای سرمایه انسانی معاونت پرستاری، فروغ مولا مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مدیران بیمارستان شهید لواسانی با همراهی دکتر عبادی.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا