رویدادها

آخرین جزئیات تکمیلی آتش‌سوزی نیروگاه شهید عباس‌پور اصفهان

اخبار ما/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اعلام اینکه ساعاتی پیش بخش خنک کننده یکی از واحدهای نیروگاه عباسپور که توان تولید ۳۲۰ مگاوات برق را دارد، دچار حریق شد، گفت: در حال حاضر ۸۰ درصد حریق نیروگاه اطفا شده است.

منصور شیشه فروش، در گفت‌وگو با اخبار ما، اظهار کرد: ساعاتی پیش بخش خنک کننده یکی از واحدهای نیروگاه عباسپور که توان تولید ۳۲۰ مگاوات برق را دارد، دچار حریق شد.

وی با بیان اینکه ۳۰ اکیپ آتش‌نشانی از شهرهای اصفهان، درچه و خمینی‌شهر به محل حریق اعزام شده است، افزود: همچنین عوامل اورژانس، هلال‌احمر و نیروی انتظامی در محل حریق حضور دارند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان تصریح کرد: کنترل ترافیک و ایمن‌سازی محل حریق انجام شده، همچنین در حال حاضر ۸۰ درصد حریق نیروگاه اطفا شده است.

وی ادامه داد: این حادثه خسارت جانی نداشته و علت آن در دست بررسی است.

امدادرسانی آتش‌نشانان از شهرهای همجوار نیروگاه‌ شهید عباسپور 

سرآتشیار فرهاد کاوه‌آهنگران نیز در خصوص آخرین وضعیت این حادثه، اظهار کرد: ساعت ۱۶:۲۸ امروز سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه، وقوع حریق در نیروگاه شهید عباسپور واقع در محدوده درچه، به سازمان آتش‌نشانی اصفهان گزارش شد.

وی افزود: با توجه به این حریق فوق‌العاده سنگین، به‌طور تقریبی تمام اطفائیه‌های سنگین از ایستگاه‌های آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: ایستگاه‌های آتش‌نشانی شهرستان‌های همجوار از جمله درچه، خمینی‌شهر و نجف‌آباد در وضعیت آماده‌باش قرار دارند و خودروهای آبرسان شهرداری نیز به محل حریق اعزام شده است.

انتهای پیام

تحریریه اخبار ما

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا