تندرستی

آخرین وضعیت سه پرونده خارجی استقلال/ اعلام رای استرا شاید بهمن! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، حامد افضلی، معاون بین الملل باشگاه استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال در خصوص مسائل بین المللی این باشگاه توضیح داد:

جلسه رسیدگی به پرونده استراماچونی به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه باشگاه استقلال مدارک جدیدی را به دادگاه ارائه کرد. در هر طرف 3 وکیل حضور داشتند و افراد دو طرف به عنوان شاهد به جلسه دعوت شدند. تاریخ شروع اعلام شده توسط CAS برای قضاوت در این پرونده، 31 ژانویه 2022، مصادف با 1 فوریه 2014 خواهد بود. اما احتمالا این تاریخ به تعویق خواهد افتاد.

اینکه گفته می شود در قرارداد استراماچونی بندی وجود دارد که استقلال از حق درخواست تجدیدنظر محروم است، کاملاً دروغ است.

مدارک پرونده پادوانی به CAS ارائه شده است و احتمالاً یک جلسه استماع آنلاین مانند پرونده استراماچونی که هنوز تاریخ آن اعلام نشده است، برگزار خواهد شد. باشگاه توسط فیفا 100 هزار دلار جریمه شد و ما حاضر بودیم پرداخت کنیم، اما پادوانی نپذیرفت زیرا می خواست پرونده را به CAS برساند.

دلیل درخواست غرامت 9 میلیون دلاری پادوانی، قصور پزشکی از سوی استقلال است. مدارک و دلایل کافی از سوی کادر پزشکی در زمان استقلال به CAS ارسال شد که نه تنها خطای پزشکی را رد می کند، بلکه حاکی از ارائه خدمات اورژانسی توسط کادر پزشکی در حین و پس از حادثه است.

میلیچ هنوز شکایتی نکرده و مسئولان باشگاه در حال گفت و گو با نماینده او هستند.

دکمه بازگشت به بالا