تندرستی

آرش فرهادیان: مجمع ژیمناستیک قانونی بود

آرش فرهادیان: مجمع ژیمناستیک قانونی بود

مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های وزارت ورزش با بیان اینکه مجمع انتخاباتی ژیمناستیک قانونی بود، گفت:‌ نمی‌توانیم انتخابات فدراسیون‌ها را معطل یک نفر کنیم.

به گزارش خبرگزاری اخبار ما، آرش فرهادیان امروز جمعه در یک برنامه تلویزیونی در خصوص اینکه چرا انتخابات فدراسیون ژیمناستیک همچون انتخابات فدراسیون کاراته با تعویق همراه نشد، اظهار داشت: در وزارت ورزش و جوانان آن چیزی که از حراست به ما اعلام می‌شود، بلامانع بودن است. انتخابات کاراته برای این عقب افتاد که جواب استعلام همه کاندیداها نیامده بود. برای احترام به اعضای مجمع انتخابات را عقب انداختیم.

وی در مورد اینکه امکان تعویق انتخابات ژیمناستیک نبود، گفت: آن چیزی که حراست وزارت ورزش به ما اعلام می‌کند ملاک است. شاید یک جواب یکسال دیگر طول بکشد. ما که نمی‌توانیم کل ورزش کشور را معطل یک شخص کنیم.

مدیرکل دفتر امور مشترک وزارت ورزش در مورد ادعاهای زهرا اینچه‌درگاهی مبنی بر قانونی نبودن انتخابات فدراسیون ژیمناستیک، عنوان کرد: اول اینکه مجمع ژیمناستیک مطابق با قانون بود. حدنصاب مجمع که در اساسنامه به آن اشاره شده، رعایت شد. لیست مجمع زمانی که اعضای مجمع نشسته بودند امضا شد و همان لیست ملاک است.

فرهادیان ادامه داد: در تعریف تعابیر اشتباه می‌کنند. پس از برگزاری این همه مجمع می‌دانیم برگزاری چگونه است. دو-سوم مجمع رعایت شده و مجمع در شرایط قانونی برگزار شده بود. اگر کسی به دنبال تعلیق ورزش کشور است خودش می‌داند و خدای خودش.

وی در پایان در مورد اینکه پولادگر در انتخابات فدراسیون ژیمناستیک رای داد یا خیر، خاطرنشان کرد: ۲۸ نفر در مجمع بودند. شما بروید ببینید او رای داده یا نه. همه ما باید به ورزش کشور کمک کنیم. برای ما فرقی ندارد چه شخصی رئیس فدراسیون شود.

انتهای پیام//


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا