رویدادها

آزاد سازی ۲۸ هزار متر از اراضی کشاورزی در نوشهر

اخبار ما/مازندران فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر ازآزاد سازی ۲۸ هزار متر از اراضی کشاورزی و تخریب ۶ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در جهت حفظ اراضی شهرستان خبر داد.

اکبر درویشی در تشریح این خبر بیان کرد: در پی سوء استفاده برخی از افراد مبنی بر ساخت ساز غیرمجاز در شهرستان نوشهر، ماموران انتظامی با هماهنگی قضائی و با حضور مسئولان اداره جهاد کشاورزی اقدام به تخریب ۶ فقره ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی کردند.

وی با بیان اینکه ۲۸ هزار متر از اراضی کشاورزی آزاد شده شامل دیوارکشی غیر مجاز و بناهای غیر مجاز ویلایی بوده است، افزود: پس از چندین مرحله اخطار توسط اداره جهاد کشاورزی به مالکان ساختمان‌های ساخته شده و کسانی که اقدام به دیوارکشی در اراضی کشاورزی کرده بودند، آنان هیچ گونه اقدامی در خصوص توقف یا تخریب ملک خود نکرده و سرانجام با حضور مقتدرانه پلیس، قلع و قمع شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر در پایان از شهروندان درخواست کرد هرگونه اخبار درخصوص ساخت‌ و ساز غیرمجاز، تغییر کاربری اراضی کشاورزی و سوء استفاده از منابع طبیعی را به سامانه ۱۱۰ اطلاع دهند.

موتورسیکلت ۱۰ میلیاردی در کلاردشت 

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت از کشف یک دستگاه موتورسیکلت چهارچرخ “۱۰۰۰سی سی” قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در آن شهرستان خبر داد .

مصطفی اکبرنژاد نیز در تشریح این خبر، اظهارکرد: مأموران انتظامی شهرستان کلاردشت در حین گشت زنی در سطح شهر به یک دستگاه موتورسیکلت چهارچرخ ۱۰۰۰ سی سی سنگین مشکوک و آن را متوقف کردند که در بررسی‌های اولیه مشخص شد موتورسیکلت فاقد هرگونه مدارک گمرکی است.

وی با بیان اینکه ارزش موتورسیکلت کشف شده برابر نظر کارشناسان، ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و به همراه مالک تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت در خاتمه با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت کشور است، از مردم خواست، برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه در مبارزه با قاچاق کالا و ارز با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه و سایر مسائل امنیتی و انتظامی را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

انتهای پیام

تحریریه اخبار ما

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا