فرهنگی

آسیب‌ دیدن بازیگر زن و توقف فیلمبرداری «پلنگ سیاه»

ساخت دنباله فیلم مارول «پلنگ سیاه» به طور موقت تا بهبودی ستاره فیلم «لتیسیا رایت» که در صحنه فیلمبرداری مجروح شده بود، متوقف شد.

رایت در اواخر آگوست هنگام فیلمبرداری یک نمایش در بوستون مجروح شد. سپس انتظار می رفت که این بازیگر پس از یک استراحت کوتاه بهبود یابد و فیلمبرداری بدون وقفه ادامه یابد. اگرچه جزئیات بیشتری در مورد مصدومیت منتشر نشده است، اما گفته می شود که این یک مشکل جزئی است.

به گفته مدیر برنامه رایت، این بازیگر انگلیسی تبار گویانایی از سپتامبر (سپتامبر تا اکتبر 1400) در حال استراحت بوده و امیدوار است در اوایل سال 2022 به صحنه بازگردد.

رایت در فیلم موفق پلنگ سیاه (2018) نقش شور را در امپراتوری خیالی واکاندا در آفریقا بازی کرد. این فیلم با بازی بیشتر افراد رنگین پوست، ۱.۳ میلیارد دلار فروخت و نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم شد.

پس از انتشار موفقیت آمیز قسمت اول مجموعه Black Panther، ایده ساخت قسمت دوم به وجود آمد. چند ماه بعد او با رایان کوگلر برای بازگشت به نقش کارگردان مذاکره شد و در اواسط سال 2019 استودیو مارول از فیلمبرداری دنباله ای برای این فیلم خبر داد. در آگوست 2020، پس از مرگ چادویک بوزمن، بازیگر اصلی فیلم، او قصد دارد فیلم را تغییر دهد و مارول تصمیم گرفت آن را جایگزین نکند. بنابراین انتظار می رود نقش رایت در قسمت دوم فیلم پررنگ تر باشد.

سازندگان دنباله فیلم Black Panther در ماه می امسال عنوان Black Panther: Wakanda Forever را برای این فیلم انتخاب کردند. تولید فیلم در اواخر ژوئن 2021 در آتلانتا، برانسویک، جورجیا و منطقه ماساچوست آغاز شد.

انتظار می رود این فیلم در تاریخ 11 نوامبر 2022 (20 نوامبر 1401) اکران شود.

5858

دکمه بازگشت به بالا