تندرستی

آقایحیی من را به فوتبال ایران معرفی کرد

محمدرضا آزادی مهاجم آلومینیوم اراک شب فوق العاده ای را در ورزشگاه آزادی سپری کرد. او در شبی که پرسپولیس یکی از بدترین شکست‌های سال‌های اخیر را متحمل شد، دو گل برای آلومینیوم به ثمر رساند و نقش مهمی در پیروزی تیمش داشت. آزادی می توانست عملکرد خوب خود را از روی نقطه پنالتی کامل کند اما احمد گوهری دروازه بان پرسپولیس ضربه این بازیکن را مهار کرد. آزادی به سوالات همشهری ورزشی درباره پیروزی فراموش نشدنی تیمش مقابل پرسپولیس پاسخ داد.

.آلومینیوم در ورزشگاه آزادی به نتیجه عالی دست یافت. پیروزی مقابل پرسپولیس چطور؟
می دانستیم بازی سختی در پیش داریم اما انگیزه زیادی برای پیروزی داشتیم. جو بازی خوب بود و حضور هواداران دو تیم باعث جذابیت بیشتر مسابقه شد. خیلی خوشحالم که در این دیدار مهم پیروز شدیم و ارزش خود را نشان دادیم. پرسپولیس هم تیم خوبی است و این در لحظاتی از بازی ما را تحت فشار قرار داد، اما در کل فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم، به خصوص در نیمه دوم. البته این را هم بگویم که پنالتی پرسپولیس اصلا درست نبود و تصمیم داور کار ما را سخت کرد.

در مورد درخشش خود صحبت کنید. فکر می کردی 2 گل بزنی؟
فقط خدا را شکر می کنم و از پدر و مادرم و همچنین هواداران استقلال گلایه دارم.

بعد از بازی گفتی دوست داری در فینال با استقلال دیدار کنی. خوانده ای که کری چطور این حرف را برای استقلال می زند؟
نه، مدت کوتاهی در استقلال بودم و بالاخره جدا شدم. شرایط آنجا آنطور که انتظار داشتم پیش نرفت و حالا دوست دارم در فینال به مصاف استقلال بروم تا خودم را نشان دهم.

از فرهاد مجیدی ناراضی هستید؟
نمی توانم بگویم ناراحت نیستم چون استقلالی ها حرفم را باور نکردند.

از اینکه به استقلال گل زدی خوشحالی؟
نه

برایتان جالب است که در تراکتور شاگرد یحیی گل محمدی بودید. او شما را در سال 96 به تراکتور آورد، اینطور نیست؟
بله، در تیم امید بودم که آقای حی مرا به تیم بزرگسالان آورد. در واقع او مرا با فوتبال ایران آشنا کرد و نقش مهمی در پیشرفت من داشت.

چرا پنالتی را گل نکردی؟ فکر می کنید درست حدس زدید؟
بله، من خوب توپ را زدم و دروازه بان هم واکنش خوبی نشان داد. فکر می کنم باید گوشه بزرگ تری از توپ می دادم، اما حیف که هت تریک نکردم. می خواستم گل سوم را بزنم اما نشد.

بازی بعدی با ماهشهر خلیج فارس چطور؟
آنها چندین تیم را از لیگ برتر حذف کرده اند و به هیچ وجه نباید این تیم را دست کم گرفت. این مسابقات خطرناک است و باید با تمرکز بالایی فوتبال بازی کنیم تا از این مرحله عبور کنیم و در نهایت به فینال برسیم. ما تیم خیلی خوبی داریم و امیدوارم این جام را ببریم.

به نظر می رسد پرسپولیس در نیم فصل با شما مذاکره کرده است. چرا بالاخره حضور او در این تیم منتفی شد؟
من دوست ندارم زیاد در این مورد صحبت کنم. من الان بازیکن آلومینیوم هستم و خوشحالم که در این تیم فوتبال بازی می کنم. امیدوارم در ادامه مسابقات جام حذفی و لیگ برتر بازیکن موثری برای تیمم باشم.

251 251

دکمه بازگشت به بالا