جامعه

آموزش در مدارس به صورت حضوری خواهد بود

اخبار ما/ لرستان استاندار لرستان گفت: بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با بیماری های قلبی عروقی، آموزش در مدارس و آموزشگاه ها در نیمه دوم سال به صورت حضوری خواهد بود.

فرهاد زیویار در ستاد مبارزه با بیماری‌های کرون گفت: جلسه ستاد کنترل بیماری‌های کشور و استان با محوریت بررسی آخرین وضعیت بیماری و انجام اقدامات لازم برگزار شد.

استاندار لرستان تصریح کرد: در جلسه امروز ستاد مبارزه با بیماری های تاج و تخت بر لزوم برگزاری کلاس های آموزشی در مدارس و مراکز آموزش عالی و همچنین برگزاری آزمون مستقیم تاکید شد.

وی ادامه داد: تهیه برنامه آموزشی برای تدریس شخصی در نیمه دوم سال از نکات مورد تاکید و بسیار مهم جلسه تاج ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بود. دوستت دارم.

استاندار لرستان تصریح کرد: برای تحقق هر چه بهتر برنامه آموزشی در نیمسال دوم مقرر شد دانشگاه ها و مراکز آموزشی سراسر کشور از اتاق های یکدیگر برای امتحانات شخصی استفاده کنند.

زیویجار افزود: دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان‌ها موظفند شخصاً برای اجرای آموزش‌ها از جمله رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فواصل، سیستم‌های تهویه و تهیه مواد بهداشتی آمادگی لازم را داشته باشند و گزارش آن را به ستاد اعلام کنند.

وی در تشریح وضعیت استان در خصوص واکسیناسیون گفت: در بحث واکسیناسیون با تدابیر اندیشیده شده حدود 87 درصد برای بار اول، 74 درصد برای بار دوم و 16 درصد برای بار سوم تزریق واکسن در استان انجام شد. استان.”

استاندار لرستان یادآور شد: با تسریع در روند واکسیناسیون شاهد کاهش چشمگیر آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از کرونا در استان هستیم و در هفته های اخیر در بحث مرگ و میر نسبت به گذشته کمترین میزان کاهش یافته است. در لرستان

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا