عمومی

ابلاغ قطعی ۱۶۶مصوبه سفر رئیس جمهور به لرستان/نیاز ۱۶هزار میلیاردی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

احمدرضا دالوند گفت گفتن وی با اشاره به مصوبات سفر رئیس جمهور به لرستان به مهرا گفت: آذرماه امسال سفری رئیس جمهور و دولت به استان لرستان داشتیم.

تاییدیه را به 3 قسمت تقسیم کنید

وی با تاکید بر اینکه این سفر خوشبختانه سفر خوب و پربرکتی برای استان بود، ادامه داد: بر اساس مشاهدات بسیار زیاد بود. اکثر سفر رئیس جمهور به استان ها تاکنون به لرستان بوده است.

معاون عمرانی استاندار لرستان با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم مصوبات را اجرایی کنیم، گفت: در این سفر تعدادی مصوبات نهایی داشتیم که در جلسه شورای اداری تصویب و ابلاغ شد.

دالوند با بیان اینکه در این بازدید دستوراتی از رئیس جمهور نیز داشتیم که در همان جلسه دستور اجرایی شد و پیگیری و مکاتبه کردیم.

اطلاعیه نهایی 166 پروژه گردشگری

وی با تاکید بر اینکه رضایت نامه ها به صورت مستمر منتشر می شود، گفت: این مصوبات با امضای معاون اول رئیس جمهور منتشر می شود.

معاون عمرانی استاندار لرستان با تاکید بر اینکه تاکنون مصوبه 166 پروژه مربوط به 23 وزارتخانه به صورت قطعی ابلاغ شده است، گفت: وام مورد نیاز برای این تعداد پروژه 16 هزار و 354 میلیارد تومان است.

دالوند با تاکید بر اینکه 340 میلیون یورو ارز برای این پروژه ها در نظر گرفته شده است، گفت: وام 9.3 هزار میلیارد تومانی. خانه و برای این 166 پروژه تا امروز حدود 7000 میلیارد تن وام برای خرید ملک در نظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد: البته باز هم پیگیر هستیم، یکسری درخواست های دیگر را پیگیری کرده ایم تا مصوبات و پروژه های بیشتری برای استان داشته باشیم.

دکمه بازگشت به بالا