جامعه

اجرای طرح ملی منتظران ظهور در دستور کار هلال احمر

سومین جلسه هماهنگی اجرای طرح ملی منتظران اجرای مجدد در محل سازمان امداد و نجات هلال احمر برگزار شد تا این جمعیت در اجتماع بزرگ عاشقان ولی عصر عصر(عج) به امدادرسانی بپردازند. در قم و جمکران مانند سال های گذشته.

به گزارش اخبار ما، مهدی ولی پور – رئیس سازمان امداد و نجات – در این جلسه که با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد، با بیان نزدیک شدن ماه شعبان و ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج) گفت: : میزبان ظهور جمعیت هلال احمر قم در مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) بود و امسال این برنامه در دستور کار جمعیت هلال احمر قرار دارد.

رئیس سازمان امداد و نجات افزود: در صورت مساعد بودن وضعیت کشور در خصوص بیماری کووید 19، پیش بینی های لازم در حوزه فرهنگی، آموزشی، امداد و نجات و درمان اورژانسی برای ارائه خدمات به محبان اهل بیت ضروری است. بیت (علیه السلام) تحت این طرح ساخته می شود.»

وی ادامه داد: در نیمه شعبان 1400 سازمان امداد و نجات و استان های معین از جمعیت هلال احمر استان قم حمایت می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، رئیس سازمان امداد و نجات در پایان گفت: موارد نهایی این امداد در جلسات هماهنگی آتی مطرح می شود و از 24 تا 27 اسفندماه همکاران، امدادگران، نجاتگران و داوطلبان حضور دارند. در مسیرهای پیش بینی شده جمعیت هلال احمر که آماده همکاری هستند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا