استان ها

ادامه آموزش غیرحضوری و دورکاری کارکنان گروه‌های پرخطر در اصفهان

اخبار ما/اصفهان با تصویب کمیته اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان، کلاس های درس کلیه مقاطع تحصیلی مدارس و دانشگاه های اصفهان و برخی شهرستان ها در روز شنبه (27 دی ماه) غیبت و فعالیت کارکنان در گروه های اداری حساس و پرخطر نیز انجام می شود. از راه دور انجام شود

منصور شیفروش مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان با اشاره به تداوم شرایط آلودگی هوا ناشی از سرما و سنگینی هوا، رطوبت بالا و کاهش دید گفت: کمیته اورژانس آلودگی هوای استان اصفهان با توجه به درخواست های سازمان نظام پزشکی علوم دانشگاهی، کلاس های درس در تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه ها و مدارس در مناطق شش گانه آموزشی اصفهان، فلورجان، حمینی شهر، برخوار، مبارکه، شاهین شهر، نجف آباد، زرین شهر، فولادشهر، سجزی، بخش مرکزی کاشان، آران و بیدگل، فعالیت کودکان مهدکودک ها، پیش دبستانی ها و آموزش استثنایی در این مناطق روز شنبه 26 آذر تعطیل شدند.

وی افزود: با تصمیم این هیئت، بخشی از کارکنان ادارات و دستگاه های اجرایی که در گروه های حساس و پرخطر قرار دارند، شامل کارمندان قلبی، عروقی، مزمن ریوی و بیماری های اساسی، زنان باردار و زنان شاغل کسانی که کودکان دبستانی و کوچکتر از آنها به مدت شش سال در روز شنبه (17 ژانویه) از راه دور کار خواهند کرد.
مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان بیان کرد: طرح محدودیت تردد خودروهای با پلاک زوج و فرد در سطح شهر اصفهان فردا درب منزل اجرا می شود.

این فروشنده شیشه افزود: با تصمیم این کمیته ایستگاه های سلامت به منظور اطلاع رسانی، آموزش و ارائه خدمات حمایتی در میادین بزرگ و پرتردد شهرها توسط دانشگاه علوم پزشکی و جمعیت هلال احمر ایجاد می شود. استان ها

به گزارش اخبار ما و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان،
مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان به شهروندان توصیه کرد از ماسک استفاده کنند و از حضور و انجام فعالیت های ورزشی در فضاهای باز و مراکز ترافیکی و مرکزی شهرها خودداری کنند.

این فروشنده شیشه خاطرنشان کرد: در روزهای بعد فعالیت کارخانه های تولید شن، آجر و آسفالت و همچنین انجام هرگونه حفاری در مناطق مذکور ممنوع است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا