استان ها

ارائه ۲۷۰ محصول از سوی دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه بین المللی نانو

به همراه نمایشگاه فناوری نانو؛

مدیر کل شبکه تحقیقاتی-آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از ارائه 270 محصول این دانشگاه در نمایشگاه بین المللی نانو خبر داد.

عبدالله محمدی مدیرکل شبکه تحقیقاتی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از حضور پژوهشگران دانشگاهی در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو خبر داد. در این نمایشگاه حدود 270 محصول منتخب از 29 واحد در حوزه نانو ارائه شد.

وی افزود: هدف دانشگاه آزاد اسلامی از شرکت در این نمایشگاه حمایت از توسعه علم، فناوری و تجاری سازی محصولات نانو، شناسایی افراد حقیقی و حقوقی توانمند فعال در حوزه فناوری نانو در دانشگاه آزاد اسلامی، کمک به تشکیل بازار در داخل دانشگاه آزاد اسلامی برای محصولات تولید شده توسط فناوران این دانشگاه، تسهیل تبادل فناوری و هم افزایی بین محققان، فناوران و واحدهای دانشگاهی، ایجاد اشتغال پایدار در شرکت های دانش بنیان، حمایت از شرکت های دانش بنیان توانمند در دانشگاه، حمایت از کسب استانداردهای لازم، ارتقاء محصولات، به روز رسانی مشخصات و بهبود خدمات پس از فروش از فروش شرکت های دانش بنیان تولید کننده محصولات نانو در این دانشگاه و هدایت و تشویق واحدهای دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی به سمت فناوری نانو.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با انجام اقدامات مهم از جمله تشکیل شبکه های دانشگاه در قالب کنسرسیوم نانو، جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی در این حوزه مهم نسبت به گذشته ارتقا یابد.

انتهای پیام/4040/

دکمه بازگشت به بالا