تندرستی

از نگاه حل مسئله‌ دانشگاه آزاد تا لزوم تعامل پژوهشگران با صنعت

لاله ملکونیا مدیرکل دانشگاه آزاد اسلامی، صنعت و جامعه و سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی از بخش های مختلف کارخانه محله بیرجند بازدید و با سیدرضا شمس آبادی مدیر، مسئولین و شرکت دیدار و گفتگو کردند. متخصصان. تهیه کننده بزرگ ملاقات و صحبت کرد.


بیشتر بخوانید:

تعامل پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و اداره کل صنعت خراسان جنوبی

نقش پژوهشگران در تحکیم ارتباط دانشگاه و صنعت


هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در این نشست گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی دارای ظرفیت ها، امکانات و توانمندی های قابل توجهی است که در خدمت صنعت و توسعه استان است.

مدیرکل دانشگاه، مراکز صنعتی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی نیز اظهار داشت: با نگرش مثبت دکتر از نظر فنی، گام‌های موثری در جهت کارآفرینی و حل مسئله برداشته شده است و این فرصت ارزشمندی برای جوانان است تا به فناوری و آموزش‌های مهارتی بپردازند.»

ملکونیا در ادامه با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی زمینه را به گونه ای فراهم کرده است که بتواند بیشتر در خدمت صنعت باشد، ادامه داد: دانشگاه و صنعت آنها تاکنون نتوانسته اند به یک زبان مشترک برسند و یکدیگر را درک کنند.

از منظر حل مشکل دانشگاه آزاد تا ضرورت تعامل پژوهشگران و صنعت

وی یادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامی تبدیل به جزیره ای شده و به شبکه آزمایشگاهی جامع، قوی و یکپارچه تبدیل شده است و این ظرفیت عظیم، تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی ساختاری در هیچ دانشگاه کشوری به اندازه دانشگاه اسلامی وجود ندارد. آزاد.” “

مدیرکل کانون های صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی می تواند در زمینه های مختلف به کویر تایر کمک کند، خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با ظرفیت 400 نفر دانشگاهی. در کشور 11000 مرکز خدمات آزمایشگاهی و 170 مرکز تحقیقاتی وجود دارد.

مدیر کارخانه کویرتایر همچنین با ابراز خرسندی از رویکرد جدید دانشگاه اسلامی در صنعت آزاد خاطرنشان کرد: کویرتایر هر ساله نیازهای پژوهشی و فناوری خود را به صورت فراخوان اعلام می کند.

شمس آبادی گفت: با برنامه ریزی و رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی، اعتماد صنعت جلب می شود.

وی تصریح کرد: کویرتایر می تواند از اساتید و پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی در سه حوزه تشخیص مواد اولیه، تست قطعات مکانیکی، فرآوری فرآیند و ساخت استفاده کند.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا