فرهنگی

از چالش‌های فضای مجازی تا مهارت‌های سبک زندگی اسلامی ایرانی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهرکرد، کارگاه آموزشی ارتقای مهارت های ارتباطی مبتنی بر سبک زندگی اسلامی – ایرانی با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی و مرکز مشاوره امین دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد و معاونت اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد. پیشگیری از وقوع جرم و جنایت چهارمحال و دانشگاه بختیاری با هدف اطلاع رسانی به دانشجویان و زوجین مهارت های ارتباطی و سبک زندگی اسلامی ایرانی، نگه دارید

محمد قاسمی، پیر بلوطی، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در این نشست در خصوص اهمیت آموزش و آگاهی بخشی به افراد جامعه به ویژه دانش آموزان وی از افزایش آگاهی و مهارت آنها در بهبود کار خانواده ها گفت. (ادامه مطلب)

استاد عبدالله علی محمدی دوره های آموزشی مهارت های ارتباطی معاونت اجتماعی دادگستری استان چهارمحال و بختیاری نیز بر ضرورت خودشناسی و خودشناسی فرد تاکید کرد و بر اصول و قواعد حاکم بر روابط اعضای خانواده تاکید کرد.

به گزارش آنا، این کارگاه روزانه یک بار با حضور فعال دانشجویان برگزار شد و معیارهای انتخاب همسر از نظر شرکت کنندگان و راه های شناخت و دستیابی به معیارهای صحیح در انتخاب همسر ارائه شد.

کارگاه آموزشی چالش های فضای مجازی و سواد رسانه ای

کارگاه چالش های فضای مجازی و سواد رسانه ای با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی، مشاوره امین و مرکز پیشگیری آسیب های اجتماعی در مجتمع فرهنگی این واحد دانشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد و معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

از چالش های فضای مجازی تا مهارت های سبک زندگی اسلامی ایرانی

محمد قاسمی پیربلوتی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در این کارگاه آموزشی لزوم آشنایی دانشجویان با فضای مجازی وی همچنین خطر استفاده نادرست از امکانات موجود در آن را یادآور شد و تاکید کرد که باید مردم را در جریان آن قرار داد.

لزوم حفظ حریم خصوصی و حریم خصوصی افراد در فضای مجازی

چهارمحال و رئیس پلیس فتای استان بختیاری نیز به چالش ها و مشکلاتی که ممکن است افراد جامعه در فضای مجازی با آن دست و پنجه نرم کنند، گفت: بازی های کامپیوتری امروزه بسیاری از کاربران به خصوص کودکان و نوجوانان آنقدر مشغله دارند که والدین هیچ کنترلی روی آنها ندارند و مشکلات زیادی را برای این افراد ایجاد می کند.

درباره مرتضی عسگری کلاهبرداری های اینترنتی و تبلیغات جعلی که در سایت های مختلف انجام می شود توضیحاتی داده و بر معتبر بودن این سایت ها تاکید می کنند.
وی از لینک های ارسال شده توسط افراد سودجو و سرقت هایی که از این طریق برای آنها رخ می دهد می گوید و بر لزوم حفظ حریم خصوصی و حریم شخصی افراد در فضای مجازی، راه های ایمن سازی فضای مجازی و مشکلات ناشی از عدم رعایت این روش ها تاکید می کند. .، چیزهایی را ایجاد کرد، بیان کرد.

به گزارش آنا، در پایان این نشست راه های کمک رسانی به مردم از طریق پلیس فتا تشریح و به سوالات دانشجویان پاسخ داده شد.

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا