استان ها

استادان انقلابی پرچمدار جهاد تبیین باشند

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، محمدرضا مردانی در هشتمین گردهمایی سراسری مسئولان مرکز اساتید را بسیج کنید دانشگاه آزاد اسلامی با محور جهاد تابعین در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: حوزه جهاد تابعین بسیار گسترده و به روی همگان باز است، اما اساتید انقلابی و بسیجی که دارای بصیرت و دانش و تخصص هستند باید در عرصه جهاد تابعه پیشتاز و پیشگام باشند. بودن.

وی در ادامه یکی از اساسی ترین شرایط پیشرفت جمهوری اسلامی را خودباوری مردم و نخبگان عنوان کرد.

رئیس سازمان بسیج اساتید تصریح کرد: مقام معظم رهبری بر جهاد تابعیت تاکید دارند به ویژه در دیدار فرماندهان نیروی هوایی که جهاد تابعین را یک وظیفه قطعی و فوری اعلام کردند.

مردانی تبیین جهاد را یکی از اصول شکل گیری و تداوم حرکت پویا و اصیل شیعی دانست و گفت: و همچنان بسته است.

وی با بیان اینکه بحث جهاد، تبیین، تمهیدات، جوانب و زمینه ها بحث مفصلی است، به منظور تقویت اساتید برای حضور در عرصه جهاد، پیشنهاد کرد: برای تحقق این مهم اهداف میان مدت و بلند مدت دشمنان محقق شود. جنگ بسیار مهم است زیرا دشمن با نفوذ سیاسی در ایران تلاش زیادی می کند، روحیه مردم و نخبگان را علیه غرب تضعیف می کند، روحیه کار و نوآوری را تضعیف می کند، اقتصاد کشور را نابود می کند، ایران را به عنوان رقیب حذف می کند. از تمدن

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور افزود: اساتید دانشگاه می توانند برای همه توضیح دهند و با نقش مثبت اساتید انقلابی در رشد علمی، سیاسی و اجتماعی تاریخ انقلاب اسلامی آشنا شوند.

ضرورت تبیین پیشرفت بی نظیر ایران در توسعه عدالت

مردانی تصریح کرد: مشارکت در نهضت علمی پژوهشی با رویکرد تحول اقتصادی و اجتماعی در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی، بررسی نقش ابزارها و فناوری های نوین در جبهه های نبرد شناختی و تبیین ترفندهای رسانه ای جدید جاسوسان غربی و کاهش حمایت مردمی از جمهوری اسلامی و تبیین دستاوردهای گفتمان «درون نگری و اقتدار» در مقابل گفتمان «نگاه به بیرون و سازش» از دیگر اقداماتی است که اربابان انقلابی می توانند در آن نقش آفرینی کنند. نقش.

وی تصریح کرد: همچنین تبیین پیشرفت های بی نظیر ایران در توسعه عدالت، ارتقای شاخص های بهداشتی و بیان پیشرفت های علمی و نظامی ایران و معرفی و تبیین توانمندی ها و ظرفیت های موجود کشور در حکمرانی خوب و مبارزه برای کمک به دولت در ارتقای شاخص ها. ابعاد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور از دیگر زمینه های حضور و اقدام اساتید در عرصه جهاد است.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: امروز دشمنان زبان میهن اسلامی از سر عجز و ناتوانی از سلاح های کثیف علیه مبانی عقیدتی جمهوری اسلامی و همچنین برای بازی در فیلمی که ضعیف ترین فیلم تاریخ است استفاده می کنند. جهان. همین جشنواره و از دید تماشاگران سکولار و سکولار همین جشنواره! در حالی که بین انتخاب تماشاگران عادی جشنواره با انتخاب داوران و مسئولان جشنواره تفاوت فاحشی وجود دارد.

مردانی تاکید کرد: این تفاوت به این دلیل است که تماشاگران عادی فیلم را یک فیلم می دیدند، اما نگاه مسئولان در پشت صحنه جشنواره این بود که به این فیلم به عنوان ابزاری در جنگ شناختی و داخلی نگاه کنند. “

وی تصریح کرد: وظیفه بسیج اساتید در جبهه جهاد تبین به عنوان جریانی که تعداد زیادی متخصص در عرصه علم، رسانه و هنر دارد بسیار خطیر است و از نظر استعداد و این میزان از مسئولان انتظار می رود. تخصص، مراقبت و اراده.» زمینه سازی برای ورود اربابان انقلابی به عرصه های مورد نیاز جمهوری اسلامی از جمله جهاد.

انتهای پیام/4078/

دکمه بازگشت به بالا