استان ها

استاندار: البرز در برنامه هفتم توسعه کشور نقش پررنگی ایفا کند

به گزارش اخبار ما از البرز؛ «مجتبی عبدالهی» با حضور در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دیدار با رئیس سازمان و کارکنان که روز شنبه انجام شد، با اشاره به اینکه البرز از ابتدا با پایگاه اعتباری ضعیف مستقل شده است، افزود: بنابراین رشد سرانه و زیرساخت ها متناسب با موقعیت استان، رشد جمعیت و افزایش تعداد مهاجران نیست.

وی ادامه داد: اکنون در بسیاری از حوزه های مهم سرانه مانند بهداشت و آموزش فقیرترین استان کشور هستیم.

عبداللهی گفت: از سازمان مدیریت برنامه ریزی استان انتظار می رود با نیروهای متخصص و متخصص خود برنامه ریزی و برنامه ریزی و پیگیری لازم را داشته باشد تا عقب ماندگی های استان را جبران کند.

وی افزود: اکنون سازمان مدیریت برنامه ریزی استان باید با ابتکارات و راهکارهای اساسی نسبت به جذب اعتبارات در بخش های مختلف اقدام کند.

استاندار البرز گفت: هم اکنون برنامه هفتم توسعه کشور در حال تدوین است و البرز باید در این زمینه نقش بسزایی داشته باشد.

وی افزود: شاخص های توسعه البرز از عقب ماندگی و ضعف جدی رنج می برند بنابراین باید با دلسوزی و مجاهدت مضاعف نقاط ضعف را جبران کرد.

عبداللهی گفت: 13. دولت شبانه روز برای رفع مشکلات مردم گام ها و تلاش های جدی انجام داده و در آن مسیر از تلاش دریغ نخواهد کرد و باید در مواضع مختلف با سیاست های کلان دولت همسو باشیم.

وی افزود: معتقدم استان البرز ظرفیت های زیادی دارد اما باید در سایه وحدت و انسجام عمل کرد و شبانه روز برای استفاده از فرصت ها تلاش کرد.

48

دکمه بازگشت به بالا