جامعه

استاندار تهران: شهید رجایی و باهنر به ما یاد دادند که اهل جهاد باشیم

استاندار تهران گفت: شهید رجایی و بهانر به ما آموختند که جهادگر باشیم، جدی کار کنیم و تنبلی نکنیم، لحظه ای از کار را از دست ندهیم و از ثانیه های ولایت به نفع مردم و انقلاب اسلامی استفاده کنیم. .

به گزارش اخبار ما، محسن منصوری در مراسم بزرگداشت شهیدان رجایی و بهنر که در بهشت ​​زهرا(س) برگزار شد، گفت: یک اثر خالصانه همیشه حفظ و بازنشر می شود و پاکی راز ماندگاری کوتاهی سلطنت است. شهید رجایی و بهنر.

وی با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر به تحقق دولت علوی نزدیک شده اند، گفت: یکی از شاخص های دولت علوی پرهیز از مماشات و حمایت قاطعانه از حق و ایستادگی بر حق است.

استاندار تهران با بیان اینکه یک مسئول در نظام اسلامی نباید اهل تملق و مماشات باشد، گفت: مصالح مردم را نباید مماشات کرد، این وظیفه رهبر و حاکم اسلامی است که مصالح مردم را بر مصالح مردم ترجیح دهد. منافع خصوصی و این نوع شهیدان رجایی و بهنار که پرچم عدالت و مبارزه با فساد را محکم در دست گرفتند و عاشقانه پای آن ایستادند.

وی به عاطفه، خضوع و خضوع شهید رجایی در برابر امام (ره) اشاره کرد و افزود: رمز ماندگاری حکومت ها همین است، ما حکومت هایی را تجربه کرده ایم که راه ولایت را پیموده اند و برکات آن را دیده ایم و زمانی که همین دولت از مسیر ولایت منحرف شد و خساراتی به بار آورد که ما هم دیدیم.

منصوری ادامه داد: گاهی رسانه ها طوری رفتار می کنند که مسئول جسارت اظهار نظر را از دست می دهد و نگران است، اگر صحبت کنیم رسانه های خارجی چه می گویند، هر چه می خواهند بگویند، تجربه به ما نشان داده که همه صراحت را تشخیص دادند. ولایت و ایستادگی کرد و سازگار شد و رابطه اش با ولایت عشقی شد، دولت کارآمد بود، هر مرجعی گوشه ای گرفت و دوری نعمت دولت را از دست داد، این یکی از شاخص های طول عمر است. شهید رجایی که یولاف استان است.

وی به حرکت در جهت تحقق نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: باید خود را مدیون نظام بدانیم نه اینکه نظام بدهکار ماست و ما باید به وظیفه خود عمل کنیم، شهید رجایی به ما آموخت که قدر ذره ذره شعیم را بدانیم. شهید رجایی و باهنر به ما آموختند که اهل جهاد باشیم، در کسب و کار جدی قدم برداریم و تنبلی نکنیم، لحظه ای از کار غافل نشویم و از ثانیه های ولایت به نفع مردم و انقلاب اسلامی استفاده کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا