تندرستی

استاژ فنی کاراته به میزبانی تبریز برگزار شد

به گزارش خبرگزاری اخبار ما، به همت بهزاد آمنی رئیس هیئت کاراته بسیج استان آذربایجان شرقی و برای نمایندگان انجمن های «سایتو هاشیتوریو کاراته» و «جوجیتسو کای ورزشی» آن استان در تاریخ 28 و 30 اسفند ماه سال جاری یک دوره کاراته فنی در بخش های کاتا و کمیته به میزبانی شهر تبریز با موفقیت برگزار شد. . .

شایان ذکر است این دوره فنی با حمایت معاونت تربیت بدنی سپاه عاشورا استان مدرسی، استاد امیر مهدوی رئیس انجمن کاراته سایتو هاشیتوریو برگزار می شود. ایران ، آسیا من خاورمیانه برگزار شد که با استقبال فوق العاده کاراته کاران استان همراه شد.

aa

از جمله مهمانان حاضر در این سمینار فنی می توان به خسرو دانش بنیانگذار کاراته شمال غرب کشور سرهنگ حاج علی حیدرپناه اشاره کرد. قائم مقام تربیت بدنی سپاه استان، محمد افسری، رئیس کمیته کاراته استان آذربایجان شرقی، مهندس سید سهیل سید مصطفوی طباطبایی مدیر عامل صنایع غذایی آرتان پارلاق آریا دکتری. بابایی اقدم عضو شورای شهر تبریز و جمعی از مسئولین کمیته های هیات کاراته استان و اعضای هیات مدیره و مسئولین هیات مدیره انجمن سایتو هاشیتوریو اشاره کرد.

فهرست مطالب

گفتنی است در حاشیه این مرحله فنی در این مراسم از قهرمان ارزنده هادی اصغری که در مسابقات جهانی مجازی مقام اول را کسب کرد تجلیل شد.

همچنین حمیدرضا سردار ملی از نوادگان ستارخان سردار ملی کتابی با موضوع زندگینامه ستارخان به استاد دوره اهدا کرد.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا