تندرستی

استیلی: نباید با یک شکست خودزنی کنیم/ از کادر فنی حمایت می‌کنیم

مدیرعامل تیم ملی فوتبال ایران در آستانه بازی با لبنان گفت: تیم ملی در آستانه برگزاری آخرین بازی مرحله مقدماتی است و این انصاف نیست که زحمات ملی پوشان در این مرحله را زیر سوال ببریم. ”

به گزارش اخبار ما، به نقل از فدراسیون فوتبال، حمید استیلی درباره آخرین شرایط تیم ملی اظهار کرد: با وجود اینکه از هواپیمایی جمهوری اسلامی که تیم ملی را در مسیر کره جنوبی همراهی و حمایت کرد، قدردانی می کنم، اما باید بگویم که مدت زیادی در پیش داریم. راه پیش رو داریم و امیدوارم بازیکنان به اندازه کافی استراحت کنند تا برای تمرین فردا آماده شوند. خوشبختانه جواب تست همه اعضای تیم از جمله من منفی است و مشکلی برای بازی نداریم. امیدواریم فردا تمرینات خوب و شادی را در مشهد آغاز کنیم و برای دیدار با لبنان آماده شویم.

استیلی افزود: متاسفانه در 24 ساعت گذشته مواردی مطرح شده که به نفع تیم ملی نیست و برخی شایعات کذب تمرکز تیم را تحت الشعاع قرار داده است. فدراسیون فوتبال از زحمات تمامی اعضای تیم به ویژه بازیکنان و اعضای کادر فنی قدردانی می کند. فدراسیون از مربیان و بازیکنان حمایت می کند و به خوبی می دانیم که در این مدت برای رسیدن به جام جهانی تلاش زیادی کردند. ما نباید در آستانه بازی با لبنان از شکست آسیب ببینیم و سوالات اشتباهی را مطرح کنیم. حتی در شرایطی که تیم ما همچنان می تواند صدر جدول را به خود اختصاص دهد و باید مقتدرانه لبنان را در دیدار پایانی شکست دهیم.

منتخب تیم ملی در پایان گفت: آقای اسکوچیچ و اعضای مدیریت و کادر فنی تیم در تلاش هستند تا با ریکاوری فنی و روانی مناسب برای دیدار مقابل لبنان آماده شوند و بازی را به خوبی به پایان برسانند. ” بازی.”
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا