تندرستی

اسلحه اصلی ما هواداران هستند که از آن محرومیم/ شجاعی عصای دست کی‌روش بود

الهامی: سلاح اصلی ما هوادارانی هستند که از آنها محرومیم/ شجاعی کادر کی روش بود

سرمربی نساجی مازندران می گوید باید بازیکنان باتجربه در تیم ملی حضور داشته باشند تا حواشی این تیم جمع شود.

به گزارش خبرگزاری اخبار ما؛ نساجی مازندران و فولاد خوزستان فردا (جمعه) در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال آنها به مصاف یکدیگر می روند.

الهام خاموش در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان بیان کرد: قاضی اخلاق حمید خوشخان درگذشت فوتبال ما به کشورمان تسلیت می گوییم، خوشحالم که در آغاز سال با تیمی با شخصیت، نظم و ساختار بازی ما در حال کار هستیم فولاد یکی از تیم های بسیار خوب کشورمان است و برای این تیم جواد نکونام در جام باشگاه ها آسیا امیدوارم موفق شوید.

وی افزود: از نظر کیفی واقعا سال خوبی را پشت سر گذاشتند و به آنچه که حقشان بود نرسیدند، مطمئنم نکونام با افزایش تجربه بین المللی خود در این فصل موفق تر خواهد بود. نکونام با توجه به داشته هایش عالی عمل کرده و آینده ای دارد.

الهامی گفت: از نظر کیفیت فوتبال به شرایط خوبی دست یافته ایم، باید بازی دیدنی به نمایش بگذاریم تا مازندرانی ها راضی باشند. اگه بازی اول باشه عالی میشه سال نو با حضور هواداران برگزار شد، این یکی از اتفاقات نادری است که رخ داده است فوتبال ایران اتفاق می افتد. ما زمین ما هیچ تشکری نداشتیم مشهد بیا بریم میدان سلاح اصلی ما هواداران هستند اما متاسفانه مدت هاست که از حضور این عزیزان محروم بوده ایم.

مربی ورزشی منسوجات مازندرانی افزود: هر تیمی که تمرکز لازم را داشته باشد و کمتر اشتباه کند برنده خواهد شد. مقابل فولاد حق نداریم اشتباه کنیم، تیم نکونام از موقعیت های فردی بهترین استفاده را می کند. امیدوارم شاهد بازی خوب و تاکتیکی باشیم. فولاد آخرین بازی خانگی را مقابل ما دارد و پس از آن راهی مسابقات آسیایی می شود. ما هم انگیزه زیادی داریم و انشالله به خواسته هایمان می رسیم.

وی در مورد مصدومان و محرومان تیمش نیز گفت: اگر نساجی فقط 11 بازیکن داشته باشد برای برد بازی می کند. مصدومیت و محرومیت داشتیم اما باید خوب کار کنیم. به اسم شرکت کننده اهمیتی نمی دهیم، چه استقلال چه فولاد، چه سپاهان و چه پرسپولیس. بازی مقابل فولاد سخت‌تر است و با تمام احترامی که برای نکونام قائل هستم، امیدوارم برنده شویم.

الهامی در مورد ترجیحش برای همه گروه های ایران در جام جهانی گفت: اگر می خواهیم با شانس به یک قرعه خوب برسیم باید بعد از فردای قرعه کشی استراتژی خود را مشخص کنیم. بعد از بازی با کره جنوبی شرایطی به وجود آمد که انتقادها شدت گرفت. ایران در قهرمان جهان او همانطور که مقابل کره است کار خواهد کرد. برای بهتر شدن باید سخت کار کنیم.

وی افزود: باید طوری فوتبال بازی کنیم که بتوانیم مقابل تیم های بزرگ بهتر کار کنیم. سایر اخبار جام جهانی از عراق نه امارات و کامبوج. اگر بازی با کره را برده بودیم با خرگوش می خوابیدیم، خوشبختانه تلنگر را باختیم. ابزارها و نقاط ضعف لازم باید فراهم شود پوشش دادن دادن. 8یروش 8 سال که در تیم ملی او همچنین از تجهیزات فوتبال برای ارائه تاکتیک های مورد نظر خود استفاده کرد و هر کاری را که لازم بود انجام داد.

سرمربی نساجی مازندران افزود: من در جایگاهی نیستم که بگویم سرمربی تیم ملی چه کسی باید باشد. فدراسیون باید در این مورد تصمیم بگیرد، اسکوچیچ یا شخص دیگری، انتخاب کننده هر کسی که باشد، باید حمایت کنیم که انشاالله با نتایج خوب مردم را خوشحال کنیم. موفقیت در فوتبال و کشتی باعث خوشحالی مردم می شود. شاید بهتر باشد از برخی افراد سؤال شود، شاید منتخب تیم ملی او اعتقادی به این موضوع ندارد، اما شاید بهتر باشد بازیکنانی به تیم ملی اضافه شوند که حواشی بهتری جمع آوری می کنند و شرایط تیم را بهبود می بخشند.

وی افزود: فکر نمی کنم بازیکن بزرگی هم بازی کند اما می تواند به کاهش حاشیه کمک کند. مثلا در داستان طارمی اگر بازیکنانی مثل شجاعی و دژاگه بودند بهتر بود. رختکن یک اصل در فوتبال است و فکر می کنم در 50 درصد مواقع می توان آن را انجام داد. شجاعی شاید در زمان کیروش آنقدرها بازی نمی کرد اما کادرفنی کیروش بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا