تندرستی

اسماعیل‌نژاد در جمع ۶ ستاره مسابقات

به گزارش شفاف، هفدهمین دوره مسابقات جام جهانی باشگاه های والیبال مردان از چهارشنبه 25 آذرماه با حضور 6 تیم به میزبانی شهر باتیم برزیل آغاز می شود. تهران پیکان با 12 قهرمانی در لیگ برتر مردان پرافتخارترین تیم والیبال ایران است که در سال 1400 نایب قهرمان شد. در سال 2022 هشتمین قهرمانی خود را در قاره کهن آسیا جشن گرفت و یکی از شش تیم شرکت کننده در این مسابقات است.

علاوه بر تیم پیکان، پنج تیم دیگر عبارتند از پروجای ایتالیا (تیم سوم اروپا)، والی رناتا از برزیل (تیم سوم آمریکای جنوبی)، سادا کروزیرو از برزیل (میزبان و قهرمان آمریکای جنوبی)، ایتامبه میناس. آمریکا) و ترنتینو از ایتالیا (نایب قهرمان اروپا).

پیش از آغاز این رقابت ها، فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) در گزارشی به 6 بازیکن اول شرکت کننده در این رقابت ها پرداخت و در راس آن امین اسماعیل نژاد قطر پاسور تیم ملی ایران قرار گرفت. لیست این گزارش

این گزارش به حضور اسماعیل نژاد در لیگ ملت های 2022 به همراه تیم والیبال ایران اشاره می کند و می گوید: امین بهترین بازیکن ایران در مرحله مقدماتی این مسابقات بود و عنوان دومین بازیکن برتر ایران را نیز به دست آورد. بازیکن مرحله گروهی مسابقات

او تیم والیبال ایران را در مسابقات جهانی مردان ۲۰۲۲ همراهی کرد و عملکرد خوبی داشت و در سال ۲۰۲۱ با تیم ملی ایران قهرمان قاره آسیا شد.

فدراسیون جهانی والیبال در ادامه گزارش خود به عملکرد این بازیکن در سال های 2016 و 2017 اشاره کرد که به همراه تیم ملی ایران در جام کنفدراسیون مردان آسیا 2016 و زیر 23 سال ایران به مدال طلا و عنوان قهرمانی دست یافت. قهرمانی.

ادامه FIVB: اسماعیل نژاد که باارزش ترین بازیکن فصل گذشته لیگ برتر مردان ایران در سال 2021 با تیم شهداب یزد به مدال برنز آسیا دست یافت، هم اکنون بازیکن تیم پاس گرگان و به عنوان دستیار تیم پیکان در مسابقات قهرمانی باشگاهی مردان جهان در باتیم شما را دنبال می کند.

در ادامه این گزارش، فدراسیون جهانی والیبال نگاهی دارد به عملکرد فیلیپه روچی (والی رناتا برزیل)، متی کازیسکی (ترنتینو ایتالیا)، میگل آنخل لوپز (سادا کروزیرو برزیل)، سیمونه جیانلی (پرو، ایتالیا) و ویلیام آرون (ایتامبه میناس، برزیل) عنوان برجسته ترین بازیکنان این دوره مسابقات قهرمانی باشگاه های جهان مردان است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دکمه بازگشت به بالا