فرهنگی

اعضای شورای سیاست‌گذاری هفتمین جشنواره فجر صنایع‌دستی و هنرهای سنتی معرفی شدند

معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی تصمیمات اعضای شورای سیاسی هفتمین جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی فجر را ارائه کرد.

به گزارش اخبار ما و به نقل از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مراسم اهدای جوایز اعضای شورای سیاسی هفتمین جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی فجر با حضور مریم جلالی معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی برگزار شد. و به تعداد اعضا، روز چهارشنبه 25 شهریور بعد از ظهر در دفتر معاونت صنایع دستی برگزار شد.

فرشید شکیبا، نیکو شجاعی، کاظم نظری، محمدتقی عاشوری، مهدی کاشوری افشار، شهرام گیل آبادی، طاهره قیومی، علی طلوعی، علیرضا تابش، سید مجتبی حسینی اعضای شورای سیاسی هفتمین جشنواره هنرهای سنتی فجر هستند.

در متن این تصمیمات آمده است:

«جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی فجر به عنوان یکی از یادگارهای بزرگ پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران جایگاه منحصر به فردی را به خود اختصاص داده است که نویدبخش تحول و تحول مثبت در همه ابعاد این عرصه در کشور است. این جشنواره با فراهم کردن بستر لازم برای تبادل نظر، رشد کمی و توسعه کیفی صنایع دستی و هنرهای سنتی، زمینه افزایش تولید و ارتقای جایگاه خود را فراهم می‌کند. لذا با توجه به تجارب ارزنده و سوابق عالی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان عضو شورای سیاسی هفتمین جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی فجر منصوب می شوید.
امیدواریم در پرتو عنایات الهی همیشه موفق و پیروز باشید.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا