تندرستی

افتخار خادم‌الشهدایی نگین ارزشمندی برای دانشگاه آزاد اسلامی

سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در دیدار با غلامرز فلاحی مدیرکل حفظ آثار و نشر آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی از تلاش های وی و همکارانش در برگزاری یادواره شهدای دانشگاه تقدیر کرد.


بیشتر بخوانید:

شهید حسینی میهمان دانشگاه آزاد اسلامی بیریند ماند


در این جلسه که در دفتر اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاعی استان برگزار شد، دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از غلامرضا فلاحی و همکاران تشکر و قدردانی کرد. برای برگزاری مراسم بزرگداشت و تجلیل از او در مورد امور یک شاهد دانشگاه صحبت کرد.

سید حسن هاشمی در این نشست اظهار داشت: عزت خادم الشهدا گوهر ارزشمندی است که سالیان سال مورد استفاده قرار می گیرد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند بدرخشید.

افتخار خادم الشهدایی برای دانشگاه آزاد اسلامی گوهر ارزشمندی است

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی نیز در این دیدار با اشاره به جشن باشکوه شهدا و تبریک به خانواده شهید حسینی اظهار داشت: مادر گرانقدر این شهید رحلت کرد. این استان با کمال میل

غلامرضا فلاحی افزود: نامگذاری خیابان ها، حفظ یادمان ها و یادواره ها یادآور حفظ آثار شهدا و ماندن در صحنه است.

جواد علیزاده مدیر امور شاهد و رزمنده دانشگاه آزاد خراسان جنوبی نیز در این دیدار به بیان سخنان مقام معظم رهبری پرداخت و توضیح داد: این یادواره ها و بزرگداشت ها را هم زدند تا پیام شهید را به گوش سنگین ما برسانند.

به گزارش آنا، در پایان این دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اهدای لوح سپاس از مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی و همکارانش تقدیر کرد. .

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا