تندرستی

الغرافه بازیکنان خوبی دارد / در گروه سختی حضور داریم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، جواد نکونام عصر امروز چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی با الغرافه اظهار داشت: از AFC و عربستان به خاطر میزبانی خوبی که از ما داشتند تشکر می کنم. امیدوارم شرایط فوتبال پیش برود تا تیم ما بتواند مسابقات خود را برگزار کند. ما در عربستان سعودی بسیار دوستانه و دوستانه بازی می کنیم و از فدراسیون فوتبال عربستان برای مهمان نوازی که از ما می شود تشکر می کنیم. امیدوارم تیم های عربستانی برای میزبانی به ایران بیایند.

وی گفت: با تیم خوب و با کیفیت الغرافه بازی می کنیم که بازیکنان خوبی دارد. می دانیم که اگر نادیده بگیریم شرایط برایمان سخت می شود. حریفی با بازیکنان باکیفیتی که دارد می تواند شیوه بازی خود را تغییر دهد و کار را برای ما سخت کند.

نکونام ادامه داد: باید متمرکز و با کیفیت بازی کنیم. حریف مربی خوب و سرشناسی دارد که بسیار محبوب است. می دانیم که فردا بازی سختی در انتظار ما است و کیفیت بازیکنان و مربی الغرافه کار ما را سخت می کند.

منتخب تیم فوتبال فولاد ایران گفت: عزت اللهی که امیدوارم در جام جهانی برای ایران بدرخشد در الغرافه بازی خواهد کرد. امیدوارم شرایط بازی بهتر شود تا بتوانیم حریف را کنترل کنیم و از نقاط ضعف او استفاده کنیم و موفق باشیم.

وی گفت: تیم ما سخت ترین گروه مسابقات است و تیم ها به هم نزدیک هستند. ما می دانیم که از این بازی ها چه می خواهیم.» هیچ حریفی را دست کم نمی گیریم و به چالش نمی کشیم و بازی به بازی پیش می رویم. باید با تمام تمرکز وارد بازی ها شویم. بازیکنان ما با تلاش و تمرکز می توانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

نکونام گفت: مسابقاتی در پیش داریم که هر روز و هر بازی برای ما یک تجربه خاص است. ما پارسال اینجا بودیم و سعی کردیم به مرحله گروهی برسیم اما بازی های سختی که در مرحله گروهی داشتیم کار را برایمان سخت کرد. امسال توانستیم دوباره در آسیا باشیم و تجربه ای از گذشته داریم و از سال گذشته درس گرفته ایم و آماده ایم از اشتباهات گذشته درس بگیریم و موفق شویم. امسال متفاوت خواهد بود و ما برای موفقیت خواهیم جنگید.

او گفت: ما تیم متفاوتی هستیم. دو سال نتوانستیم بازیکن جدیدی به تیم خود اضافه کنیم اما امسال توانستیم بازیکنان جدید و خوبی جذب کنیم. البته عده ای رفته اند و الان با قدرت جدیدی هستیم و نیاز به کیفیت داریم مرد در مسابقات اجرا کنید.

نکونام گفت: سال گذشته در آسیا به دلیل کمبود بازیکن نتوانستیم از تعداد زیادی استفاده کنیم و به بازیکنان خود استراحت بدهیم. در حالی که سال گذشته تیم جوانی بودیم، بسیاری از بازیکنان ما برای اولین بار در آسیا بازی کردند، اما اکنون باتجربه‌تر هستیم و تجربه به ما در این مسابقات کمک زیادی می‌کند.

وی گفت: در این سه سالی که فولاد هستم سعی کردیم تیم قابل احترامی در لیگ ایران باشیم که به نظرم موفق بوده است. صبح. حالا بازیکنان ما باید فقط به بازی فکر کنند و از این مسابقات لذت ببرند و با تیم های خوب بازی کنند و بهترین عملکرد را داشته باشند.

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم ملی فوتبال فولاد خوزستان در نخستین بازی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 21:45 روز پنجشنبه 18 فروردین ماه در ورزشگاه امیر عبدالله الفیصل جده به مصاف الغرافه قطر می رود.

دکمه بازگشت به بالا