جامعه

امدادرسانی به بیش از ۵١٧ خودروی گرفتار شده در برف و کولاک لرستان

اخبار ما/ لرستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: در بارندگی های اخیر بیش از 150 نفر در محورهای مواصلاتی استان امدادرسانی شدند.

صارم رضایی امروز 28 دی گفت: از ساعات اولیه روز جمعه تا امروز سه شنبه 3 شهرستان درگیر بارش برف و باران بودند و تمامی کارکنان و امدادگران جمعیت هلال احمر استان درگیر خدمات رسانی به هموطنان هستند. اشکال مختلف 24 ساعته

وی افزود: جمعیت هلال احمر لرستان طی چند روز گذشته به 50 خودرو گرفتار در مناطق برف گیر استان کمک رسانی کرده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان خاطرنشان کرد: در پی بارش برف و کولاک روزهای گذشته 8 نفر در پایگاه های امداد و نجات بین شهری استان اسکان اضطراری دریافت کردند.

رضایی افزود: نیروهای عملیاتی جمعیت در قالب 25 اکیپ در محورهای مواصلاتی و برف گیر استان مستقر شده و به امدادرسانی به حادثه دیدگان می پردازند.

وی در خصوص کارگر مفقود شده در محور خرمزل – خرم آباد – اندیمشک افزود: عملیات جستجو توسط تیم های امدادی ادامه دارد. جسد یک دستگاه خودروی نیسان به داخل رودخانه سقوط کرد و در بیرون از آب پیدا شد اما متاسفانه جسد وی هنوز پیدا نشده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: با وجود جست و جوی تیم های امدادی، هماهنگی های لازم با جمعیت هلال احمر استان خوزستان برای جستجوی آن استان نیز صورت گرفته است.

رضایی ادامه داد: در مناطق برفگیر تیم های امدادی هلال احمر به خودروها و مسافران احتمالی خدمات رسانی می کنند و خدمات رسانی همچنان ادامه دارد.

وی با تاکید بر پرهیز از سفرهای غیرضروری گفت: اورژانس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به حوادث احتمالی برای هموطنان است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا