جامعه

امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس سمپاد

ثبت نام آزمون ورودی دوره اول و دوم متوسطه مدارس استعدادهای درخشان 1401-1401. سال تحصیلی که از 16 فروردین آغاز شده بود امروز شنبه 27 فروردین به پایان می رسد.

به گزارش اخبار ما، با توجه به “دستورالعمل شرکت در آزمون های ورودی دوره اول و دوم متوسطه مدارس استعدادهای درخشان سال تحصیلی 1401-1401” آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان برای شرکت در آزمون ورودی پایه هفتم و آزمون ورودی تکمیل ظرفیت پایه دهم می باشد. از سه شنبه 6 فروردین لغایت پنجشنبه 25 فروردین. آدرس azmoon.medu.ir مشخص شد که تا پایان امروز شنبه ۲۸ فروردین ماه تمدید شد.

سازمان سمپاد اعلام کرد که این مهلت تکمیل نهایی ثبت نام آزمون های مذکور خواهد بود و پس از این تاریخ با توجه به آغاز فرآیند پهنه بندی در استان ها و سایر مشاغل اجرایی، ثبت نام جدیدی در سامانه انجام نخواهد شد. . ممکن است.

بر اساس این دستورالعمل، کلیه فرآیندها از جمله ثبت نام آنلاین داوطلبان، صدور اقلام پیش آزمون، چاپ، بسته بندی و ارسال پرسشنامه بر اساس منطقه بندی، تصحیح کاربرگ ها، انتشار نتایج و پاسخگویی به شکایات باید متمرکز باشد. مسئولیت برگزاری دقیق و بهینه این آزمون ها در استان بر عهده مدیرکل آموزش و پرورش است.

آزمون ورودی پایه هفتم پنجشنبه 26 خرداد ساعت 9 صبح و آزمون تکمیل توانمندی های پایه دهم روز جمعه 26 خرداد ساعت 9 صبح برگزار می شود.

در صورت بروز مشکل به دلیل شیوع بیماری عروق بیماری کرونا قلب، این تاریخ ممکن است با تشخیص ستاد ملی تاج گذاری تغییر کند. لذا لازم است داوطلبان به اطلاعیه های سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان که از طریق سایت sampad.medu.ir منتشر می شود توجه داشته باشند.

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ثبت نام، محتوای آزمون و معیارها و روش های ارسال و … می توانند این فایل را مطالعه کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا