عمومی

انتخاب بهتر برای تیم ملی

“تیم ملی با تساوی مقابل کره جنوبی برتری را حفظ کرد ، اما فراموش نکنیم که در بازی خانگی مقابل کره دو امتیاز را از دست دادیم و اکنون باید به فکر حفظ برتری در بازی در کره جنوبی باشیم و آن بازی را سرنوشت ساز بدانیم. . ”

به گزارش اخبار ما ، این روزنامه ورزش ایران او نوشت: “دراگان اسکوچیچ می تواند دوباره تعداد بازی های برنده خود را حساب کند و این تساوی خانگی را با آنها پشت سر بگذارد و در مورد آمارهای بدون شکست صحبت کند یا تصور کند که برخی می خواهند پست مربیگری تیم ملی ایران را از او بگیرند. ، اما این کلمات به کنفرانس مطبوعاتی می آیند. و می رود ، و مسائل مهمتری در زمین وجود دارد که وظیفه مربی را روشن می کند. کار بهتر از شمارش است. اسکوچیچ مانند یک فرد ثروتمند شده است که هر بار پول خود را حساب می کند به

با این کنایه باید در مورد تیم ملی نوشت که خط هافبک به طور معجزه آسایی می تواند از خط دفاع فاصله غیرمنطقی داشته باشد و رابطه آن با خط حمله تنظیم نشده و نه تنها دور نیست ، بلکه ارتباطی نیز ندارد.

با کمال تعجب ، سعید عزت اللهی ، هافبک دفاعی ، باید هم دفاعی و هم هجومی عمل می کرد ، و اگرچه او بهترین بازیکن زمین بود ، اما تعریف وظایف دو جانبه برای او این سوال را مطرح کرد که چرا هافبک دوم بعدی است. بازیکن تیم ملی؟ وظایف سعید تعریف نشده بود ، اما او چاره ای نداشت جز این که – به تنهایی – باری را که وظیفه دو نفر است به دوش بکشد.

دفاع تیم ملی هیچ اثر دفاعی ندارد. ترکیب محمدحسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده بهترین انتخاب برای تیم ملی نیست و سرمایه گذاری اسکوچیچ در ساختن مرکز دفاعی با این دو نفر بیننده را بیشتر دچار شک و تردید می کند. یکبار خلیل زاده مجبور شد پشت مهاجم حریف دوید و بار دیگر کنعانیان.

تیم ملی در کناره های دفاع هنوز به نتیجه قطعی نرسیده است. اگرچه صادق محرمی پشتیبان اصلی جناح راست است ، اما هنوز به بازیکن برتر تیم ملی تبدیل نشده است و در جناح چپ خط دفاع ، اسکوچیچ هر بار تصمیمات جدیدی می گیرد.

جانشین برای تغییر موقعیت وحید امیری جایگزین مکرر تیم ملی شد و مدتی بعد ممکن است حریفان ما در میانه بازی به ما یادآوری کنند که تغییر موقعیت وحید امیری را با تعویض در خط هافی فراموش نخواهید کرد. و تغییر خط دفاع چپ

تغییرات دراگان اسکوشیچ شگفت آور بود. به خصوص دو تعویض دیر در دقیقه 90 که باید زودتر انجام می شد و شانس برنده شدن ایران را افزایش می داد. تعویض کاپیتان در یک آزمون نباید در تیم ملی حتی در روزی که او پاس می دهد یا به ثمر می رساند ، یک تصمیم ممنوع باشد. تعویض در خط حمله می تواند تغییراتی در بازی تیم ملی ایجاد کند و خط حمله را از قفلی که به پای مهاجم بسته شده بود آزاد کند. اسکوچیچ اما به نظر نمی رسد اعتقاد داشته باشد که کریم انصاری ، فرد و مهدی قائدی می توانند داستان بازی را تغییر دهند.

در بازی سردار آزمون بدون تعریف و تمجید از او ، باید به گستاخی ای که ناخودآگاه به ذهنش رسید نگاه کرد. جایگزین او می تواند تیم را به مسیر دیگری ببرد ، به عنوان مثال ، در دیدار با کره ، می تواند پیروزی را به ارمغان بیاورد.

تیم ملی برتری را حفظ کرده است ، اما فراموش نکنیم که در بازی خانگی مقابل کره دو امتیاز را از دست دادیم و حالا باید به فکر حفظ برتری در بازی در کره جنوبی باشیم و آن بازی را سرنوشت ساز بدانیم. »

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا