تندرستی

انتقاد نکونام از سازمان لیگ: هر طور بخواهند با فولاد رفتار می‌کنند

سرمربی فولاد خوزستان گفت: نمی‌دانم سازمان لیگ بر چه اساس بازی را ساعت 18 تعیین کرده و تغییری نمی‌دهد.

به گزارش اخبار ما، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس، اظهار کرد: این دیدار هم مثل همه دیدارها سخت است. به خصوص که با پرسپولیس بازی می کنیم که در چند سال اخیر قهرمان لیگ شده است. می دانیم که آنها تیم باکیفیتی هستند و بازیکنان تاثیرگذاری دارند که می توانند در یک لحظه نتیجه بازی را تغییر دهند. حضور دو یا سه بازیکن آنها در هر بازی و هر تیمی می تواند کارآمد باشد و این کار را برای ما سخت کرد.

وی ادامه داد: باید خیلی کم اشتباه کنیم و باید از موقعیت هایمان به خوبی استفاده کنیم تا نتیجه بگیریم و به تیم پرسپولیس ضربه بزنیم. باید شرایط بازی را طوری پیش ببریم که کمترین اشتباه ممکن را داشته باشیم، با تمرکز بازی کنیم و بتوانیم الزاماتی را که در زمین داریم به خوبی اجرا کنیم تا موفق باشیم. تیم ما برای این دیدار آماده است و تمرینات خوبی هم تا کنون داشته ایم. امیدوارم بچه ها فردا با تمرکز بالا خوب کار کنند.

سرمربی فولاد در پاسخ به سوالی درباره حکم اکرمی در بازی فولاد و سابقه اشتباهاتش در بازی فولاد مقابل نساجی که داور را محروم کرد، گفت: آن بازی دو سال پیش بود که در آن بازی اشتباهاتی صورت گرفت، آنها همخوانی داشتند. آن جلسه تمام شد و ما به گذشته فکر نمی کنیم. قطعاً داور مسابقه قصد دارد فردا بهترین عملکرد خود را به خوبی قضاوت کند. تنها انتظار ما این است که داور بازی خوب و قضاوت منصفانه را به نمایش بگذارد تا هر دو تیم از بازی لذت ببرند.

وی درباره نقل و انتقالات فولاد و موفقیت در جذب بازیکنان از لیست خود گفت: لیست بازیکنان را به باشگاه ارائه کرده ام و تاکنون موفق به جذب بازیکنی نشده ام اما باشگاه در حال مذاکره است. آقای گرشاسبی و اعضای محترم هیئت مدیره برای جذب بازیکنان مورد نظر تلاش کرده اند و امیدوارم این اتفاق بیفتد چون قبل از آمدن به فولاد با باشگاه صحبت کردم.

سرمربی فولاد ادامه داد: در طول فصل و در این مدت در مورد جذب بازیکنان مورد نیاز صحبت کردم تا تاثیر قابل قبولی داشته باشیم. به خصوص که تیم ما نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است و برای موفقیت نیاز به جذب افراد با کیفیت داریم. نتایج همه دیدارهای پیش رو به شرایطی بستگی دارد که در آینده مشخص می شود.

وی در خصوص درخواست فولاد برای تغییر تاریخ بازی با پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه بازی استقلال به تعویق افتاده است درخواست کردیم زمان بازی تغییر کند. دو نکته وجود دارد. یکی این است که ساعت شش بازی کنیم، بازی ساعت هشت تمام می شود و تیم ما ساعت نه پرواز دارد. چگونه به فرودگاه برویم؟ اولین درخواست ما قبل از لغو بازی استقلال بود. دیگر اینکه وقتی بازی استقلال و فنار به طور کامل لغو می شود، دلیل برگزاری این بازی در این شهر سرد تهران را در ساعت 18 متوجه نمی شوم.

نکونام همچنین گفت: چرا بازیکنان دو تیم باید متضرر شوند؟ در ساعت شش بعد از ظهر دما منفی است. اصلاً دما باید صفر درجه باشد، چرا در یک ساعت که همه بازیکنان و هر دو تیم در حال لذت بردن هستند، بازی نکنیم؟ چرا دوست داریم همدیگر را رنج ببریم و به هم صدمه بزنیم؟ اگر قرار است همدیگر را اذیت کنیم این را هم باید گفت که مسابقات ما در اهواز ساعت سه بعد از ظهر برگزار شود تا تیم ها در گرما بازی کنند.

وی افزود: همه ما می خواهیم از فوتبال لذت ببریم. نمی دانم سازمان لیگ بر چه اساسی بازی را ساعت 6 بعد از ظهر گذاشته و آن را تغییر نمی دهد. هر زمان که زمان مسابقه را تغییر دادیم هیچ وقت با هم هماهنگ نبودیم. این دومین بار است که اعتراض می کنیم. متأسفانه خوزستانی ها مظلوم هستند و امسال فولاد را گرفتند و بعد از دو فصل با پنجره بسته که نتوانستیم بازیکن بگیریم، حالا هر طور که می خواهند با تیم ما رفتار می کنند.

نکونام همچنین گفت: در چند بازی برای تغییر تاریخ بازی نامه نوشتیم و اصلا به ما احترام نمی گذارند. همه چیز عادی به نظر می رسد و فولاد تیمی است که هر طور که می خواهد با آن رفتار می شود و هر طور که می خواهد تصمیم می گیرد. من بازی ساعت شش بعد از ظهر و بعد از این سرما را نمی فهمم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا