جامعه

انضباط، قاطعیت، مهربانی و اقتدار از مهمترین ویژگی‌های رفتاری پلیس است

اخبار ما/ لرستان جانشین فرمانده انتظامی گفت: انضباط، قاطعیت، مهربانی و اقتدار از مهمترین ویژگی های رفتار پلیس است.

سردار قاسم رضایی امروز 28 اسفندماه در سفر به لرستان با تاکید بر اینکه انضباط، قاطعیت، مهربانی و اقتدار از مهمترین شاخصه های رفتاری پلیس است، گفت: امنیت و آرامش شهروندان مهمترین هدف برنامه های نوروزی است.

وی همچنین در دومین نشست اردوی نوروزی لرستان در خرم آباد اظهار داشت: در ایام نوروز باید با روحیه ایثار و جهاد خدمت رسانی به شهروندان را مضاعف کنیم.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: قلدرها باید با دیدن پلیس احساس ناامنی کنند و مردم با دیدن پلیس آرامش داشته باشند.

امام جمعه خرم آباد حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی در دیدار با جانشین فرمانده کل ارتش گفت: اعضای نیروی انتظامی بازوی توانمند انقلاب اسلامی ایران هستند.

وی با بیان اینکه زندگی پلیس در فضای سبز امنیت و امنیت را برای کشور به ارمغان آورد، افزود: پلیس به عنوان سنگر از مردم در برابر اشرار دفاع می کند.

سردار رضایی نیز در این نشست اظهار داشت: 60 دستگاه خودرو و 100 نفر در راستای ارتقای توانمندی ها و امکانات فرماندهی انتظامی لرستان در اختیار این نهاد قرار گرفت.

جانشین فرمانده ناجا در خصوص افزایش 60 درصدی سفر به نوروز ادامه داد: پلیس تمهیدات لازم را برای برقراری امنیت و آرامش مردم در ایام نوروز انجام داده است.

وی با بیان اینکه متخلفان، مزدوران متخلف هستند، گفت: برخورد با متخلفان و افرادی که حقوق عمومی مردم را رعایت نمی کنند خط قرمز پلیس است و در این زمینه پلیس کسی را آرام نمی کند و نمی دهد. تعارفات “

گفتنی است، سردار قاسم رضایی در بدو ورود به لرستان به گلزار شهدای خرم آباد رفت و ضمن ادای احترام به مقام شامخ این شهید بزرگوار، با خانواده شهید نورخود موسوی دیدار کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا