عمومی

اهداء «جایزه‌ نادهی» به دانش‌آموزان نخبه‌ روستایی

این مراسم به صورت آنلاین و همزمان در 6 شهر مختلف کشور با حضور برگزیدگان، جمعی از والدین، مدیران و مسئولان آموزش و پرورش منطقه برگزار شد و 13 دانش آموز برگزیده جوایزی دریافت کردند.

محسن کچویی، موسس «جایزه نادهی» و موسس کتابخانه کوچک مهربانی در این مراسم درباره چگونگی این جایزه گفت: این جوایز به 200 دانش آموز برگزیده روستایی اهدا شد. امسال با کمک یک کتابخانه کوچک مهربانی توانستیم آن را در سه استان مختلف توسعه دهیم.»
وی با اشاره به اهداف برگزارکننده این جایزه گفت: ما به سهم خود در ایجاد انگیزه در دانش آموزان مستعد روستایی علیرغم مشکلات و کمبودها انجام می دهیم. ما می خواهیم آنها بدانند که آماده همکاری با آنها برای ساختن آینده ای بهتر هستیم.”

دکتر. سلیمانی، مدیر عامل گروه سرمایه گذاری نادهی و یکی از حامیان این جایزه نیز در خصوص لزوم حمایت نهادهای اقتصادی از طرح های فرهنگی و سازمان های مردم نهاد فعال در روستاها صحبت کرد.

پس از پایان مراسم، جوایزی به دانش آموزان نخبه روستایی در جشنواره های سال گذشته اهدا شد خوارزمی و جابربن حیان حائز رتبه و جوایز شدند.

ابتدا دانش آموزان روستای سبزوار خراسان رضوی با حضور معاون آموزش و پرورش و مدیر انجمن اولیا و مربیان سبزوار جوایز خود را دریافت کردند.

در ادامه جوایز با حضور کوروش جهانی رئیس اداره آموزش و پرورش خانممیرزا به دانش آموزان شهرستان خانممیرزا از توابع لردگان در استان چهارمحال و بختیاری اهدا شد.

در شهرستان سامان استان چهارمحال و بختیاری معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرکرد و در شهرستان گندمان این استان مجتبی نصیری مدیر آموزش و پرورش گندمان جوایز دانش آموزی را اهدا کردند.

جوایز دانش آموزی در شهرستان لردگان با حضور جهانبخش طهماسبی مدیر آموزش و پرورش لردگان اهدا شد.

قسمت آخر این مراسم به اهدای جوایز در شهرستان های سیبو و سوران در استان سیستان و بلوچستان که با حضور معاونت پشتیبانی اداره آموزش و پرورش برگزار شد، اشاره داشت.

یادآور میشویم این مراسم در سه استان مختلف به همت چندین ماهه یک گروه کوچک کتابخانه ای با لطف و حمایت نمایندگان محلی و همچنین اعتماد و همکاری خوب مدیران و مسئولان آموزش و پرورش منطقه به صورت همزمان و آنلاین برگزار می شود. بخش ها

خانم ها سحر خلیلیان، مریم سرلک و پریسا مهری نژاد در یک گروه کتابخانه کوچک آقای. نوروزی در شهرستان خانمیرزا خانم امیدی در دفتر چهارمحال و بختیاری آقای قنبری و امیری در لردگان، گ. نصیری و امیری در گندمان و آقای انور برفروشان در سیستان و بلوچستان بابت تمام زحماتشان تشکر می کنیم.

وظیفه

اسامی برترین دانش‌آموزان رشته‌های مختلف که «جایزه نادهی» را نیز دریافت کردند به شرح زیر است:

نام و نام خانوادگی

رشته

رتبه

روستا

شهر

دولت

ابوالفضل دياني

پژوهشگر نوجوان خوارزمی

کشور سوم

سالاد

خانیرزا

چهارمحال و بختیاری

نگران نباش

المپیاد زمین شناسی

کشور سوم

باغ بهزاد

خانیرزا

چهارمحال و بختیاری

تینا قاسمی

پژوهش

اولی ولسوالی اول است

کنرک

اندمن

چهارمحال و بختیاری

فاطمه نوروزی چم جنگلی

عکس گیاهان دارویی

استان اول

جنگل چم

سامان

چهارمحال و بختیاری

مریم طهماسبی

خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی

کشور انتخاب شده

بهشت

لردها

چهارمحال و بختیاری

آناهیتا طهماسبی

خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی

کشور انتخاب شده

مشکدوزان

لردها

چهارمحال و بختیاری

کوثر دولت آبادی

گرافیک

یک استان دیگر

دولت آباد

سبزوار

خراسان

برامدیا

تصویرسازی دیجیتال

یک استان دیگر

برغمد

سبزوار

خراسان

لرد ریحانه

گرافیک

یک استان دیگر

قلعه نو ده هزار

سبزوار

خراسان

مصطفی فسنقری

گرافیک

یک استان دیگر

فسنقر

سبزوار

خراسان

دوستت دارم

برنامه نويسي

کشور اول

آنلاین

سبزوار

خراسان

علی باهوت زهی

ساخت حشره کش الکتریکی

یک استان دیگر

شکبند

سیب و سوران

سیستان و بلوچستان

محمد پورمند

جابر بن حیان

رتبه سوم استانی

مرگوک

سیب و سوران

سیستان و بلوچستان

دکمه بازگشت به بالا