تندرستی

ایران صفر- آمریکا یک تا دقیقه 80

به روز رسانی

ایران صفر - آمریکا یک تا 80 دقیقه

دیدار تیم های فوتبال ایران و آمریکا در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگاران ورزشی خبرگزاری اخبار ما; دیدار تیم های فوتبال ایران و آمریکا از گروه B جام جهانی 2022 قطر امشب از ساعت 22:30 در ورزشگاه الثامته دوحه آغاز شد.

در حالی که در دقایق ابتدایی آمریکایی ها خودشان را نشان دادند، در ادامه بازیکنان ایران به خوبی به دروازه آمریکا حمله کردند. در دقیقه 10 بازی، آمریکا به سمت دروازه ایران حمله کرد که بیرانوند توپ را گرفت. بازیکنان ایران دقایقی تحت فشار حملات آمریکا بودند. در دقیقه 27 آمریکا صاحب یک ضربه کرنر شد اما نتوانست از این موقعیت استفاده کند. آمریکایی ها در دقایقی بر بازی مسلط شدند و موقعیت های متعددی روی دروازه ایران ایجاد کردند.

حملات آمریکایی ها در نهایت در دقیقه 38 نتیجه داد و کریستیان پولیسیچ با ضربه سر روی یک حرکت تیمی و پاس سرجینو توانست اولین گل یانکی ها را به ثمر برساند. پس از اینکه پولشیچ توانست دروازه ایران را باز کند، مصدوم شد و بازی برای دقایقی متوقف شد. در دقیقه 44 بازی، آمریکا روی ضد ضربه صاحب موقعیت خوبی شد که مجید حسینی توپ را ربود و دروازه ایران را مهار کرد. میلاد محمدی در دقیقه 45 مصدوم شد و به همین دلیل زمین را ترک کرد. در دقایق پایانی این نیمه تیم آمریکا به گل دوم رسید اما داور آن را آفساید اعلام کرد. این بازی در نیمه اول با یک گل به سود آمریکا به پایان رسید.

800

به روز رسانی

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج 1 به i رای دهید 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا