جامعه

ایرج نوذری بار دیگر پلیس شد

مجموعه تئاتری-پلیسی “با احترام آقای خاص” با حضور ایرا نوذری به عنوان بازیگر اصلی در ژانر جدید در قالب برنامه “رادیو پلاس” ایجاد شد.

به گزارش اخبار ما ، روابط عمومی رادیو نمایشا در مورد این نمایش توضیح داد: “مجموعه نمایشی-پلیسی” با احترام آقای خاص “در ژانر جدیدی با همکاری مشترک رادیو نمایش و معاون اجتماعی پلیس در ساختمان های ارگ ارائه شد.

این نمایش که ابتدا در ژانر تازه طراحی شده “رادیو پلاس” تولید شد ، ترکیبی از رسانه های مختلف رسانه ای و تلاشی برای دستیابی به ساختارهای رسانه ای خلاق جدید بر اساس صدا است. همچنین تجربیات و طراحی و تولید سازه های جدید یکی از سیاست های دور جدید برنامه های رادیویی و اداره کل هنرهای نمایشی رادیو است.

در رونمایی از مجموعه رادیویی “با احترام آقای خاص” به خاطر رعایت قوانین بهداشتی ، محسن سوهانی مدیر کل هنرهای نمایشی و رادیو و ایرج نوذری بازیگر سینما و تلویزیون به نمایندگی از کارگردان و هنرمند نمایشنامه- مجموعه پلیس “با احترام ، آقای خاص “بیلی حضور دارند.

سریال “با احترام ، آقای خاص” درباره مردی به نام آقای خاص است که یک افسر پلیس افتخاری است و در هر قسمت با مشکلی روبرو می شود که مربوط به خودش یا یکی از آشنایان و دوستان است که باعث می شود پلیس در این حادثه دخیل شود.

بنابراین ، گزارش ، مدیرکل هنرهای نمایشی و نمایش های رادیویی ، هنگام افتتاح این نمایش ، با اشاره به این واقعیت که ما در عصری زندگی می کنیم که رسانه ها به دوراهی رسیده اند ، اشاره می کند که هم افزایی ، ساختارها و قالب ها باید رسانه های جدید تعریف شود تأکید می شود

سوهانی گفت: این نگرانی ما را بر آن داشت تا ژانری جدید به نام «رادیو پلاس» طراحی کنیم و این اثر یعنی آقای خاص ، گامی م effectiveثر در دستیابی به رسانه های خلاقانه مبتنی بر صدا است.

وی سپس از زحمات سرهنگ علی جویا ، مدیرکل هنر ، سردار حاجیان ، معاون اجتماعی ناجا و فرزام محبی ، مدیر گروه آهنگسازی-نمایشی رادیو نمایش و همچنین هنرمند رادیو نمایش در تهیه این نمایش تقدیر کرد.

امیدوارم آقای خاص ادامه دهد

ایرج نوذری ، بازیگر نقش اصلی سریال “با احترام ، آقای خاص” ، گفت: “وقتی این کار به من پیشنهاد شد ، بازی جانی دلار را به خاطر آوردم و معلوم شد که این اثر درک آزادی از از افراد نیز دعوت شد تا در قرعه کشی شرکت کنند و داستان را حدس بزنند ، اما در این سریال داستان از این قرار است که آقای خود با هوش خود به پلیس در حل پرونده ها کمک می کند.

نوذری خاطرنشان کرد: “ایفای این نقش برای من جالب بود زیرا من” کلانتر “را نیز بازی کردم و همیشه معتقدم که پلیس برای شنونده جالب بود و امیدوارم با پخش این سریال در رادیو نمایش و شبکه نسیم ، مردم این کار را انجام دهند. تولید این مجموعه همچنان به نوعی خود را به عنوان مارک شبکه رادیویی پخش نشان می دهد.

علاوه بر سریال “با احترام آقای خاص” ، مجموعه رادیویی دیگری با نام “ایستگاه پلیس 5/107” با همکاری پلیس در رادیو نمایش ایجاد شد که پخش آن از شبکه رادیویی نمایش آغاز شد و تا پایان برنامه ادامه خواهد داشت. هفته..

هنرمندانی که با این دو مجموعه در این زمینه همکاری کرده اند ، نظرات زیر را بیان کرده اند:

فریدون محرابی ، کارگردان رادیو سریال “با احترام آقای خاص” ، گفت: در ایجاد این مجموعه از همه رسانه ها و رسانه ها برای تأثیرگذاری بیشتر بر روی مخاطب استفاده کردیم که امیدواریم مورد توجه علاقمندان قرار گیرد. . ”

همچنین ، نوجان حیدری ، کارگردان تلویزیونی سریال “با احترام ، آقای خاص” گفت: آقای خاص تجربه جدیدی در ترکیب رسانه های رادیویی با سایر رسانه ها است ، اما در گذشته به اشکال دیگر اتفاق افتاده است. به عنوان مثال ، ترکیبی از رسانه های رادیویی و تئاتر در برنامه ای به نام “Radio Theater” یافت می شود ، اما در این رسانه جدید به نام “Radio Plus” ، ما سعی کرده ایم از چارچوب تعریف شده در گذشته فراتر برویم.

مهدی طهماسبی ، مدیر گروه فرهنگ و تاریخ رادیو نمایشا ، درباره تولید مجموعه “ایستگاه پلیس 5/107” توضیح داد: “این یک برنامه ترکیبی است که بر اساس پرونده هایی که دوستان پلیس به ما داده اند ، انجام می شود که طی آن تعامل با مخاطب داشته باشد همچنین با فرایند آموزشی سروکار دارد و ما سعی می کنیم از این طریق سواد انضباطی شنوندگان را افزایش دهیم.

سپس نگین خواجه نصیر ، مجری و بازیگر هر دو مجموعه رادیویی ، در قسمت دوم گفت: “در ابتدا تصمیم گرفته شد برای هفته پلیس برنامه رادیویی بسازیم. بر این اساس ما با همکاری پلیس طرحی را پیشنهاد کردیم و یک برنامه ترکیبی به نام “کلانتری 5/107” روی آنتن رادیو نمایش داده می شود که داستان یک ایستگاه پلیس است که در آن موارد مختلف روزانه مورد بررسی قرار می گیرد. برای تولید سریال “با احترام ، آقای خاص” اثری مانند جانی دلار پیشنهاد می شود ، تصویب می شود و همچنان توسط مخاطبان تولید می شود و به یک نام تجاری از برنامه های رادیویی تبدیل می شود.

به گزارش اخبار ما ، مجموعه “با احترام ، آقای خاص” با تدوین شهلا دباغی توسط جعفر غلامپور ، سیمین بنایی ، حکیمه فرهنگ آنلاین ، شهلا دباغی ، فاطمه حسنوند ، سهیلا خدادادی ، تهیه کننده نوید ملایرایی ، مدیر رادیو نوژن تی وی ، جلوه محمدرضا قبادی فر ، صدابردار علی حاجی نوروزی ، مدیر تولید میثم کریمی ، فیلمبردار حامد جوانی ، طراح نور علیرضا نصرتی ، تیزر ساخته امیر شعیبی ، طراح گرافیک مسعود ساعت ساز و هنرمند ایرج نوذری ، نوشین حسن زبازی دی ، نازان سیروس همتی ، مجتبی ، میثم کریمی ، نگین خواجه نصیر ، ماکان رضایی پور ، عاطفه محرابی ، فرید قبادی ، احمد هاشمی ، محمد مجدزاده ، مهدی محرمی ، مجید قهرمان پور و مسعود در عصر e ، ایده ساعت 9 صبح به زودی از شبکه نسیم پخش می شود.

مجموعه رادیویی “کلانتری 5 و 107” نوشته زهرا کولیوند ، تهیه کننده نوید جولایی ، کارگردانی بهرام سروری نژاد و هنرمند نگین خواجه نصیر ، حمید یزدانی ابیانه هر روز از ساعت 8 صبح تا 9 صبح به مدت یک ساعت برنامه رادیویی پخش می شود. به

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا