رویدادها

بازداشت ۱۴ سرشاخه شرکت هرمی کیونت در تهران

آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ جهانگیر تقی‌پور دراین‌باره گفت:‌درپی وقوع کلاهبرداری‌های سریالی از شهروندان با عضوگیری شرکت هرمی موسوم به کیونت در تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، ۱۴ مرد جوان با شگرد عضوگیری شرکت هرمی موسوم به کیونت، شهروندان را اغفال و از آنها مبالغ زیادی کلاهبرداری کرده‌اند. کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین کشف جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت متهمان را شناسایی و متوجه شدند آنها از افراد زیادی کلاهبرداری کرده‌اند.

تقی پور ادامه داد:‌ در فاز بعدی کارآگاهان با روش‌های علمی و بررسی‌های تخصصی مخفیگاه‌های متهمان را در نقاط مختلف تهران شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی آنها را در عملیات‌های جداگانه دستگیر کردند. متهمان پس از انتقال به اداره چهاردهم پلیس آگاهی در تحقیقات و بازجویی‌های ابتدایی به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان با شگرد عضوگیری شرکت هرمی موسوم کیونت در تهران اعتراف کردند.

معاون جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده، گفت: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

تحریریه اخبار ما

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا