تندرستی

بازی فوتبال استقلال – سایپا؛ آبی کمرنگ بدون مجیدی مقابل مرد اخلاق/ سپاهانی‌ها به آقا معلم رسیدند

طبق این گزارش شفافهفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال امشب (دوشنبه) با سه بازی به پایان می رسد.

سپاهان اصفهان – گل گهر سیرجان / دوشنبه 30 تیرماه / 20/45 / استادیوم نقش جهان ، اصفهان

اختلاف 10 امتیازی بین سپاهان و پرسپولیس ممکن است شانس تیم امیر قلعه نویی برای کسب عنوان قهرمانی لیگ 19 را به شدت کاهش دهد ، اما این تیم قصد دارد امیدها را حفظ کند و البته به خطر نبرد و مقام دوم جدول را با هدف پیروزی مقابل گل کسب کند. گوهر به ورزشگاه نقاش جهان می رود.

اگرچه تیم مجید جلالی در نیمه دوم فصل به نتایج بسیار خوبی رسید و با 12 امتیاز دومین تیم در این دور است اما آنها هنوز هم خطر سقوط را احساس می کنند و به همین دلیل است که یک تساوی با سپاهان می تواند یک نتیجه ایده آل برای سوری ها محسوب شود. بودن.

سپاهان با برنده شدن گوهر گهر ، مقام دوم خود را محکم خواهد کرد ، اما باخت در این بازی می تواند این تیم را به رده ششم برساند. از طرف دیگر ، گل گهر 19 امتیاز دارد که در رده سیزدهم جدول قرار دارد و اگر او غافلگیر کننده ای ایجاد کند و افراد لباس زرد را از نیمه راه در سراسر جهان ببرد ، ممکن است که او 2 سطح بالاتر باشد. از دست دادن امتیاز در این بازی همچنین می تواند باعث شود تیم با یک قدم سقوط کند.

استقلال - سایپا؛ ماشینهای آبی به آقای معلم رسیدند تا به پرسپولیس / سپاهانی برسند

مجید جلالی در استفاده از همه بازیکنان خود در بازی مقابل سپاهان مشکلی ندارد اما امیر قلعه نویی به دلیل مصدومیت جزئی نمی تواند از سه بازیکن تأثیرگذار خود یعنی امید نورافکن ، محسن مسلمان و مهدی ترکمن استفاده کند.

در این مسابقه سپاهانی با 2 گل در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان شکست خورد.

فولاد – ساخت ماشین آلات تبریز / دوشنبه 30 تیرماه ساعت 9 عصر / استادیوم شهدای فولاد

تیم جوادا نکوناما در هفته های اخیر در آستانه پیروزی قرار گرفته است ، به همین دلیل آنها با 36 امتیاز در رده پنجم قرار دارند و در مقایسه با سپاهان تنها یک امتیاز اختلاف دارند. فولاد برای ثبت پنجمین پیروزی پیاپی خود ، سخت در برابر مشایین سازی کار کرد که در 5 بازی اخیرش فقط 2 امتیاز کسب کرده است.

او نتوانست پیروز شود و با یک پیروزی احتمالی در این دیدار خانگی موفق به صعود به مقام دوم شد.

البته شکست غیرمنتظره سرخ اهوازی در برابر دانش آموز احد شیخ لری می تواند منجر به سقوط فولاد به مقام ششم جدول شود.

در حال حاضر تولیدکنندگان ماشین 24 امتیاز دارند و در رتبه نهم قرار دارند. به همین دلیل ، پیروزی در این بازی دشوار فقط موقعیت فعلی این تیم را تثبیت می کند ، اما باخت برای فولاد احتمالاً تبریزی را به رتبه یازدهم می رساند.

ایاندا پاتوسی ، هافبک فولاد آفریقا باید به دلیل غیبت بزرگ معرفی شود.

در اولین بازی تیم نکونام رسول خطیبی را روی نیمکت شکست داد در حالی که ماشین تیم 3 بر 2 پیروز شد.

استقلال – سایپا تهران / دوشنبه 30 تیرماه ، ساعت 21 / ورزشگاه آزادی ، تهران

شانس فرهاد مجیدی برای قهرمانی بعد از باخت در فولاد به طور چشمگیری از دست رفته است ، اما استقلال باید در مقابل سایر خودروسازان تهران سایپا هر سه امتیاز را کسب کند تا امیدها برای پیروزی در سهمیه آسیا را حفظ کند. .

پیروزی 36 امتیازی مقابل پلاتچی در پایتخت می تواند این تیم را به رده چهارم و حتی دوم جدول برساند ، اما سومین باخت پیاپی تیم ، به دنبال یک تساوی و پیروزی Celik ، استقلال را به مقام ششم هدایت می کند.

تیم ابراهیم صادقی که از بازی های قبلی خود فقط 19 امتیاز کسب کرده و اکنون در رده چهاردهم جدول قرار دارد ، امیدوار است حداقل یک تساوی از یک بازی سخت کسب کند تا از سقوط نماند. یک پیروزی نارنجی احتمالاً تیم را به مکان دوازدهم ارتقا می دهد. با این حال ، باخت مقابل استقلال موضع سایپا را تغییر نخواهد داد.

امیرحسین حسین زاده تنها بازیکن مصدوم سایپه نسبت به این بازی حساس است اما استقلال با یک کیسه آدم ربوده شده و مصدوم از زمین خارج شد. اما کریمی و عارف غلامی به همراه فرهاد مجیدی از این تیم محروم شدند. در همین حال ، ارسلان مطهری ، مرتضی تبریزی ، رضا آذری ، میلاد ذکی پور و داریوش شجاعیان به دلیل مصدومیت در این مسابقه بازی نخواهند کرد. شیخ دیابت مصدوم نیز برای تولد فرزندش به فرانسه سفر کرد. هنوز هم فرشید اسماعیلی ممکن است مقابل سایپا بازی کند.

آبی ها در بازی خارج از خانه با هدایت آندره استراماسیونی 4-0 سایپا را شکست دادند.

دکمه بازگشت به بالا