تندرستی

باید به ارمغانی فرصت داد

به گزارش شفاف، بهنام یخچالی، لژیونر و ستاره تیم بسکتبال ایران پس از بازی تدارکاتی با تیم ملی ب در جمع خبرنگاران گفت: از آنجایی که این اولین بازی ما بود و بازیکنان دو ماه بعد از لیگ و سه هفته بازی نکردند. . آنها هم تحت فشار بالا تمرین کردند، مقداری از دست دادن بدنی داشتیم.

وی ادامه داد: این دیدار برای ما خوب بود و تیم ب همه جوانان مستعد خود را به خدمت گرفت که در لیگ خوب کار کردند. ما بعد از تمرین دچار افت بدنی شده ایم و بعد از چند سال با کادر فنی جدید کار می کنیم تا همه این مسائل موثر واقع شود، زمان می برد تا هماهنگ شوند. در کل مسابقه خوبی بود.

یخچالی درباره دیدار مقابل قزاقستان و سوریه نیز گفت: دو بازی سخت داریم و این را از شکست های بد دوره های قبل مقابل سوریه و قزاقستان کاملا درک کردیم. نباید تیم ها را دست کم گرفت و من روند فعلی را بهتر از فصل های قبل می بینم. انشاالله باخت قزاقستان را جبران کنیم و سوریه را شکست دهیم.

وی درباره عملکرد کادر فنی جدید تیم بسکتبال نیز گفت: شناخت چندانی از آقای ارمگانی نداشتیم، از نظر شخصیتی و فنی کاملا مشخص است که از علم روز آگاهی دارند. البته عملی شدن برنامه های آنها زمان می برد. کم کم داریم بهتر می شویم.

ستاره تیم بسکتبال ایران درباره تمدید قراردادش با این باشگاه آلمانی نیز گفت: سال آینده هم در بوندسلیگا خواهم بود. بعد از جام ملت های آسیا به آلمان می روم تا یک سال دیگر را در آنجا بگذرانم.

دکمه بازگشت به بالا