استان ها

باید نقشه راه خوبی در ستاد ساماندهی امور جوانان نوشته شود

جواد محمدی: در ستاد ساماندهی امور جوانان باید نقشه راه خوبی نوشته شود.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: فضایی برای دیده شدن جوانان و بیان چالش های خود ایجاد می شود.

به گزارش خبرگزاری اخبار ما از اصفهانپنجاه و دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان اصفهان با موضوع «قانون حمایت از خانواده و جوانان» با حضور سیدرضا مرتضوی استاندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان استان، جواد محمدی رئیس اداره کل. ورزش و جوانان، دبیر ستاد کل، محمدرضا جانشاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ها، روسای دستگاه های اجرایی، تعدادی از نمایندگان تشکل های مردم نهاد جوانان و سایر کارکنان به میزبانی جلسه استانداری اتاق امروز یکشنبه 23 اوت 1401.

جواد محمدی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در این جلسه گفت: طی 3 ماه گذشته که این سلسله جلسات را آغاز کردیم امروز دومین جلسه را در سال 1401 به ریاست استاندار و استاندار برگزار کردیم. با حضور روسای نهادها و پس از این جلسات نشست تخصصی با نمایندگان انجمن های جوانان برگزار شد.

وی با بیان اینکه فضایی برای دیده شدن و بیان چالش های جوانان ایجاد می شود افزود: به برخی سوالات پاسخ داده شده است و تاکید استاندار بر کاربردی بودن جلسات ستاد تشکیلاتی جوانان است. که در آینده نزدیک رسیدگی به مسائل جوانان حل خواهد شد.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان درباره تعامل و مشارکت دستگاه ها در طرح ویژه برنامه ریزی گفت: گزارش دستگاه هایی که کار عملی انجام دادند ارائه شد. ارزیابی من این است که اهتمام در دستگاه ها وجود دارد، اما باید نقشه راه خوبی در ستاد سازمانی نوشته شود تا دستگاه ها تعهدات خود را بدانند و زمان بررسی کارشان در جلسات آتی است.

وی خاطرنشان کرد: در جلسه اول دو موضوع محوری اوقات فراغت و ازدواج در موضوعات جوانان مطرح شد و مصوبات جلسه پنجاه و یکم مورد رصد و بررسی سازمان ها و ادارات از جمله دادگستری، بهزیستی، اداره کل قرار گرفت. زندان ها، هلال احمر و اداره کل ارتباطات.

IMG-20220814-WA0046

جواد محمدی از نظارت ویژه بر تشکل های مردم نهاد جوانان خبر داد و گفت: در حال بررسی معرفی عوامل فعال در نهادها هستیم تا ظرف یک ماه فعالیت آنها بررسی و گزارش شود و در صورت تایید این فعالیت ادامه خواهد داشت.

وی در پایان با اشاره به تجلیل از علیرضا مختاری قهرمان پارالمپیک در حاشیه این دیدار اظهار داشت: مختاری از قهرمانان استان است که در دیدار با مقام معظم رهبری که با هماهنگی انجام شد هدیه ای به وی اهدا شد. توسط آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد امام جمعه محترم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا