تندرستی

با اتمسفر صدر جدول، کارمان سخت است

حسینی: با جو بالای جدول، کار ما سخت است

سرمربی پیکان در آستانه دیدار تیمش مقابل پرسپولیس توضیحاتی درباره این دیدار و شرایط پیکان داد.

به گزارش خبرگزاری اخبار ما؛ سید مجتبی حسینی مربی تیم فوتبال پیکان درباره دیدار این تیم مقابل پرسپولیس گفت: به دلیل وقفه طولانی در 47 روز گذشته تنها یک بازی مقابل استقلال انجام دادیم و روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. با تمرینات سخت و بازی های دوستانه متعدد سعی کردیم بازیکنانمان را در فرم خوب نگه داریم. این فصل از سال یک تعطیلی طولانی مدت برای باشگاهی است که در 6 بازی اخیر مجبور به مقابله با این حجم از تعطیلی شده است. ما سعی کردیم برای این تعطیلات برنامه ریزی کنیم و امیدوارم این برنامه موفق شود و بازیکنان ما فردا در شرایط خوبی باشند.

وی در واکنش به اینکه انتظار می رود پیکان مانند سایر بازی های این فصل مقابل پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشد، گفت: همه تیم های درگیر در این تعطیلات مشکل داشتند، اما ما سعی کردیم خوب عمل کنیم، برنامه ریزی خوبی داریم و امیدوارم آنها را به خوبی انجام دهند. آیا بازیکنان ما در شرایط خوبی هستند.” بدن و روحیه خوبی داشته باشید و به کمک ما بیایید تا یک بازی آبرومندانه در شأن باشگاه بزرگ پیکان انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره اینکه چند سال با یحیی گل محمدی کار کرده و آیا انگیزه خاصی برای رویارویی مجدد با او دارد یا خیر، گفت: همکاری خوبی با سرمربی پرسپولیس داشتم اما در این دوره و زمانه همه آنها هر کدام را می شناسند. دیگر از نظر تاکتیکی و بازیکن در زمین برای خودش صحبت می کند. فوتبال بازی اشتباه است و امیدوارم فردا بازیکنان ما کمتر اشتباه کنند و از اشتباهات حریف استفاده کنند.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا