تندرستی

با برد دل هواداران مان را شاد می‌کنیم/ سپاهان یک رقیب همیشگی برای پرسپولیس است

گل محمدی: با برد هوادارانمان را خوشحال می کنیم/ سپاهان رقیب همیشگی پرسپولیس است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می خواهیم هواداران خود را خوشحال کنیم. بازی حساسی مقابل سپاهان داریم و این تیم همیشه برای ما قابل احترام است.

به گزارش خبرگزاری اخبار ما؛ یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپاهان در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) گفت: خوشحالم که به شهر زیبای اصفهان آمدم. از هوادارانمان در اصفهان تشکر می کنم که امروز از ما استقبال کردند. وی افزود: فردا بازی مهمی مقابل سپاهان داریم و این تیم همیشه برای ما قابل احترام است. این بازی برای هر دو تیم بازی سختی خواهد بود و برای هیچ یک از دو تیم آسان نخواهد بود.

گل محمدی گفت: بعد از بازی با تراکتورسازی سعی کردیم از نظر روحی ریکاوری کنیم. آنالیز خوبی از سپاهان داشتیم. سپاهان رقیب همیشگی پرسپولیس است و هر دو تیم به سه امتیاز بازی فردا نیاز دارند. فردا با تمام توان و انرژی خود بازی می کنیم و سعی می کنیم در همه خطوط بهترین باشیم و می دانیم که سپاهان تیم خطرناکی است.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: یکی دو جلسه خوب با بازیکنان داشتیم و در این شرایط می خواهیم هواداران خود را خوشحال کنیم. بازیکنان نیز با مشاهده مشکلات فنی تصمیم گرفتند در بازی فردا به این تیم کمک کنند. همه بازیکنان موجه هستند و آماده اند تا شادی را برای مردم به ارمغان بیاورند.

گل محمدی درباره وضعیت امید عالیشاه گفت: امید به بازی فردا نمی رسد و در لیست این بازی نیست و احتمالا از هفته آینده در تمرینات گروهی حاضر خواهد شد.

سرمربی سرخپوشان ادامه داد: فوتبال بخش مهمی از زندگی ماست و می تواند الهام بخش بخش بزرگی از جامعه باشد. هواداران از برد خوشحال می شوند یا از باخت ناراحت می شوند. ما تاکنون بازی های خوبی داشته ایم و از نظر روحی و جسمی آماده ایم تا در اردوی سرخ ها شادی ایجاد کنیم.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 به i رای دهید 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا