تندرستی

با پیروزی ۳ بر صفر برابر نفت مسجد سلیمان؛

به گزارش شفاف، در چارچوب هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر دو تیم نفت مسجد سلیمان و استقلال به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 3 بر صفر به سود آبی های تهرانی به پایان رسید.

گل های این دیدار را امیرحسین حسین زاده در دقایق 16 و 52 و کوین یامگا در دقیقه 58 به ثمر رساندند.

با این نتیجه استقلال با 35 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفت و پس از 10 سال موفق شد عنوان نیمه نهایی لیگ برتر را از آن خود کند.

نفت مسجد سلیمان نیز با 11 امتیاز در رده پانزدهم جدول باقی ماند.

نیمه اول

در دقایق ابتدایی بازی بیشتر در میانه میدان برگزار می شد و دو تیم سعی می کردند با در دست گرفتن توپ موقعیتی را ایجاد کنند تا یکدیگر را به خطر بیندازند.

اولین موقعیت جدی این دیدار در دقیقه 12 توسط تیم نفت مسجد سلیمان رخ داد. میلاد باقری محمد بلبالی را در دست آگوستا در موقعیت قرار داد اما ضربه سر او نتوانست به دروازه استقلال برسد.

اولین گل این دیدار در دقیقه 16 به ثمر رسید. امیرحسین حسین زاده یک سیو تماشایی انجام داد.

استقلالی ها بعد از این گل سعی کردند بازی را کنترل کنند و با چند پاس در نیمه اول پیروز به رختکن بروند.

نفت مسجد سلیمان در دقایق پایانی نیمه اول با ایجاد موقعیت سعی در تهدید استقلال داشت اما تلاش این تیم هیچ نتیجه ای نداشت و دفاع آبی ها مانع از گلزنی مسجدسلیمانی شد.

در پایان تلاش دو تیم برای زدن گل دوم بازی تا پایان نیمه اول با برتری یک بر صفر آبی های پایتخت به ثمر نرسید.

نیمه دیگر

نیمه دوم با حملات نفتی به مسجد سلیمان آغاز شد. این تیم در دقایق ابتدایی نیمه تلاش کرد تا بازی را به تساوی بکشاند اما فرصت زرد مسجدسلیمانی مانع از تغییر بازی شد.

در دقیقه 52 بازی استقلال موفق شد گل دوم را به ثمر برساند. امیرحسین حسین زاده تحت تاثیر یمگا در محوطه جریمه نفت مسجد سلیمان موقعیت خود را به دست آورد و در نهایت موفق شد با یک ضربه بی نقص برای دومین بار دروازه حریف را باز کند.

بعد از 55 بازي كردن، Rudi Zested مي تونه يه گل رو برای Masjed Soleyman Nafta به ارمغان بياره، زماني كه او براي گلزدن كاملآً آماده به نظر ميرسيد ضربش رو از سمت چپ زد، ولی توپش با اختلاف ميليمتری از بالای دروازه به بيرون میره.

2 دقیقه بعد آبی های پایتخت گل سوم این دیدار را به ثمر رساندند. کوین یمگا با پاس مهدی مهدی پور وارد محوطه جریمه حریف شد و با یک ضربه دقیق موفق شد گل سوم آبی ها را به ثمر برساند.

یامگا می توانست در دقیقه 69 روی یک پاس گل دوم خود را در این بازی به ثمر برساند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقهی 74 بازی، این Sajjad Heydari میتونه گلزنی کنه، اما شوت محکم و پرقدرت او، به تور بیرونی دروازه اصابت میکنه تا Masjeda Soleyman افسوس این موقعیت رو بخوره. تیم میزبان برای عبور از وسط تلاش زیادی کرد و در نتیجه فرصت خوبی برای گلزنی داشت. استقلال سعی کرد توپ را از روی دروازه بان سید حسین حسینی بلند کند.

آبی های پایتخت تا پایان بازی چند موقعیت دیگر در نیمه اول داشتند اما سعی کردند بازی را مدیریت کنند و در نهایت با برتری 3 بر صفر صدر جدول لیگ برتر را از آن خود کردند و قهرمان شدند. از نیم فصل

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، عارف آغاسی، مهدی مهدی پور، کوین یمگا، زبیر نیکونفس، جعفر سلمانی (دقیقه 46 – ابوالفضل جلالی)، رودی جستاد (دقیقه 78 – رودی جستاد)، سبحان خاقانی (دقیقه 4) حسین زاده (دقیقه 68 – امین قاسمی نژاد).

ترکیب روغن مسجد سلیمان: علی محسن زاده، میلاد باقری، مسلم مجدمی، مجید عیدی، میثم نقی زاده، عماد میرجوان (دقیقه 70 – سجاد حیدری)، محمد بلبلی، مصطفی نایج پور، علیرضا دغاغله (دقیقه 70 – محمدمهدی لو احمدی)، مصطفی سر.

دکمه بازگشت به بالا