استان ها

برای رفع موانع تولید مصمم هستیم 

اخبار ما/ چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه ترس از مشکلات نیست، گفت: 13. دولت گام های بلندی برداشته است، مصمم به رفع مشکلات و رفع موانع تولید در استان هستیم، مسئولان استانی در سطح کلان.”

غلامعلی حیدری در آیین تجلیل از صنعتگران و معدن کاران چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه امروز صنعت یکی از مولفه های قدرت اقتصادی است، اظهار داشت: صنعتگران نقش موثری در جنگ اقتصادی دارند، این قشر نیز می توانند گام های موثری در راستای تحقق بخشیدن به آن بردارند. شعار سال .

استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه پتانسیل های بسیار بالایی در استان وجود دارد، گفت: نرخ بیکاری در استان بالا است که با تکیه بر این ظرفیت ها می توان اشتغال پایدار ایجاد کرد.

وی افزود: بیش از چهارده سال است که ایران در محاصره اقتصادی و با انواع تحریم ها قرار دارد، اما صنعتگران با الگوبرداری از شهدای این عرصه در جنگ اقتصادی با دشمن و عبور از مرزها فداکاری می کنند.

حیدری با تاکید بر اینکه نیازی به ترس از مشکلات نیست، تصریح کرد: 13. دولت گام های بلندی برداشته است، ما در استان مصمم به حل مشکلات و رفع موانع تولید هستیم، مشکلات استان را به مسئولان در محل منعکس کرده ایم. سطح کلان

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: باید در حل مشکلات به یکدیگر کمک کنیم، بخشی از مشکلات استان در سفر رئیس جمهور به استان حل می شود، ورود بخش خصوصی به بخش های مختلف باید مطلوب باشد، بخش خصوصی معجزه می کند و باید از آنها قدردانی کرد سرمایه گذار باشید. .

وی با بیان اینکه توسعه شهرهای صنعتی در دستور کار است، گفت: اولویت باید احیای واحدهای صنعتی راکد، احداث دهکده فرش، تکمیل زنجیره فولاد، توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی، توسعه کارخانجات چادر مشکی باشد. ، و غیره. موانع و بوروکراسی نباید صنعتگران را ناامید کند.

حیدری گفت: وام های قرض الحسنه در سفر ریاست جمهوری به چهارمحال و بختیاری اعطا می شود، باید از این سفر نهایت استفاده را ببریم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا