فرهنگی

بررسی عملکرد و کمک به حل مسائل دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از شهرکرد، طراحی تشعشع و تفاهم نامه یکساله عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در حوزه فرهنگی، دانشجویی، پژوهشی و مالی با حضور مسعود صانعی معاون نظارت و ارزشیابی آموزش و پرورش، داوودا اوصالی معاون رسیدگی به شکایات، علیرضا طوسی، معاون نظارت و ارزیاب عملکرد حبیب خلیلی مالی و ابراهیم رحیمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و واحد شهرکرد رئیس و معاونین واحدهای بروجن و فارسان. (ادامه مطلب)

مسعود صانعی معاون آموزشی، پژوهشی و ارزشیابی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری به ارائه برخی از مزایا و معایب این دانشگاه در رشته های مرتبط پرداخت.

در این قسمت از جلسه راهکارهای بهینه سازی کارکردها، ظرفیت ها و تعیین وضعیت برخی پروژه های واحدهای دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری ارائه و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

تحقیق عملکرد و کمک به حل مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری

حبیب خلیلی معاون نظارت مالی مرکز نظارت، ارزشیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی به شناسایی مشکلات و ظرفیت های بالقوه واحدهای دانشگاهی اشاره کرد و توضیح داد: وجود خواهد داشت.

سپس به سرپرستی علیرضا طوسی معاون نظارت و مرکز ارزیابی عملکرد مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات، تفاهم نامه ای در خصوص عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری بررسی و با توجه به عملکرد سال 1999 و کمک های مرکز نظارت و تعهدات امسال.

سید رحمان مرتضوی مدیرکل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه چهار نیز به تشریح مختصری از موضوعات و ظرفیت های مهم استان پرداخت.

ابراهیم رحیمی رئیس دانشگاه آزاد شهرکرد وی همچنین به بیان وضعیت املاک و برخی ظرفیت های موجود برای درآمدزایی و کاهش وابستگی به درآمد شهریه و رفع مشکلات پیش رو پرداخت و خواستار همکاری و تعامل بیشتر مرکز نظارت، ارزشیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات شد.

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا