استان ها

بررسی مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در «طرح تابش»

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، نشست طرح تشعشعات (شناخت، اصلاح، تعمیر و بازنگری) دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی به منظور تحلیل و آسیب شناسی مسائل آموزشی، پژوهشی، حقوقی و مالی. و مشکلات واحدهای دانشگاهی سریعترین راه حل با حضور معاون مرکز نظارت، ارزشیابی، بازرسی و پاسخگویی به شکایات دانشگاهی، معاون هماهنگ کننده دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، روسای شوراهای تخصصی و روسای گروه ها و دانشگاه برگزار شد. مرکز خراسان رضوی در مشهد.


بیشتر بخوانید:

جلسه امضای تفاهم نامه در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی


در ابتدای این جلسه مسعود صانعی معاون نظارت و پژوهشی آموزشی و دانشجویی مرکز نظارت، ارزشیابی، بازرسی و پاسخگویی به شکایات دانشگاهی، نکات و مشکلات مهم آموزشی و پژوهشی را در این زمینه برشمرد و تلاش همه را برجسته کرد. افسران ستادی با توضیح بخشنامه های الف و ب به سوالات و ابهامات روسای واحدهای دانشگاهی پاسخ داد.

تحقیق در مورد مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در

حبیب خلیلی معاون نظارت مالی مرکز نظارت، ارزشیابی، بازرسی و پاسخگویی دانشگاه نیز در تشریح طرح تشعشع اظهار داشت: کارایی و در نهایت تسهیل در تعامل بین واحدها و استان ها با سازمان.

علی اکبر ثابتی، معاون بازرسی و بازرسی مرکز نظارت، ارزشیابی، بازرسی و پاسخگویی به شکایات دانشگاهی به تشریح نحوه عملکرد سامانه رسیدگی به شکایات دانشگاه به نام مبدا و ارائه گزارش آماری از عملکرد واحدهای استانی در پاسخگویی به شکایات دانشجویان پرداخت. کارکنان این سامانه با تاکید بر حفاظت از دانش آموزان در محیط هایی مانند مسائل اخلاقی، فضای مجازی و ….

در این نشست علیرضا طوسی معاون نظارت و مرکز ارزیابی عملکرد مرکز نظارت و بازرسی با ارائه گزارشی از نحوه تدوین شاخص های تفاهم نامه واحدهای دانشگاهی گفت: این تفاهم نامه بر اساس سند اسلامی تحول دانشگاه آزاد تنظیم شده است. و تعالی؛ ارزیابی های مرکز نظارت و ارزشیابی در راستای نظارت بر انجام مراحل مندرج در این سند انجام خواهد شد. بنابراین در تفاهم نامه عملکردی 1400 باید به سمت اجرای هر چه بیشتر سند تحول و تعالی دانشگاه حرکت کنیم.

تحقیق در مورد مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در

به گزارش آنا، در پایان این نشست مسائل و مشکلات واحدهای دانشگاهی استان خراسان رضوی از جمله بررسی اموال استان و تعیین تکلیف و نحوه اخذ اسناد مالکیت، پروژه های دانشی نیمه تمام، پروانه بهره برداری و …. با حضور مدیران دانشگاه آزاد اسلامی، خراسان رضوی مورد توجه قرار گرفت و پس از تبادل نظر راهکارهای عملیاتی ارائه شد.

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا