تندرستی

بررسی وضعیت ۳ ستاره مصدوم پرسپولیس مقابل مس

به گزارش شفاف، با بازگشت امید عالیشاه و وحید امیری، یحیی گل محمدی حالا در آستانه جدال با مسا رفسنجانی با مصدومیت سه بازیکن دیگر تیمش مواجه است.

امید عالیشاه پس از چند هفته غیبت از تمرینات تیمی و گروهی، پیش از رویارویی با مس رفسنجان در تمرینات تیمی شرکت کرد و برای تیم ثابت به رقابت پرداخت. وحید امیری نیز پس از مدتی مصدومیت و حضور کوتاه مدت برای تیم ملی و پرسپولیس آماده بازی با شاگردان محمد ربیعی است.

اما نگرانی بزرگ یحیی گل محمدی وضعیت مصدومیت سه ستاره دیگر تیمش است.

بیرانوند; نادیده گرفتن درد قدیمی
بیرانوند با وجود مصدومیت از ناحیه کمر، در دو بازی اخیر پرسپولیس به میدان رفت اما در بازگشت به اردوی تیم ملی به گفته کارلوس کی روش تمرینات ویژه ای را دنبال کرد تا آمادگی و قدرت خود را به دست آورد تا آسیب دیدگی کمرش به حداقل برسد. او در این دو دیدار البته با واکنش های نجات دهنده اش مانع از شکست سرخ ها شد و باید دید مقابل مسا رفسنجان هم بازی می کند یا خیر.

دروازه بان تیم ملی پرسپولیس تا بازی های جام جهانی (احتمالا چهار بازی لیگ برتر) فاصله کمی دارد و نمی خواهد شانس حضور دائمی در تیم ملی و تجربه دومین جام جهانی را از دست بدهد. بیرانوند در بین دروازه بانان داخلی که مدعی حضور در تیم ملی با دریافت 3 گل هستند بهترین آمار را دارد و امیدوار است در 4 بازی باقی مانده تا آغاز اردوی پایانی اعتماد سرمربی پرتغالی تیم ملی را جلب کند. بهتر است این هفته را تعطیل کنید.

میلاد سرلک; مصدومیت نابهنگام
شارلک که با حضور در پرسپولیس حضور فعالی در تیم ملی داشت و هم در دوره ویلموتس و هم بعد از اسکوچیچ توانست موقعیت مناسبی را به خود اختصاص دهد و با دیگر هافبک های دفاعی رقابت کند، این روند را با کی روش ادامه داد. اما پس از مصدومیتی که این بازیکن در جدال با سپاهان به وجود آورد، حالا با ترس و نگرانی زیاد فاصله کمی تا جام جهانی را دنبال خواهد کرد. هافبک سرخ ها که امیدوار است اقدامات پزشکی منجر به بازگشت زودهنگام او به تمرینات و رقابت های این تیم شود، قطعا بازی با مس رفسنجان را از دست داد و باید دید آخرین تئوری پزشکی بعد از این بازی برای او چه خواهد بود.

دیابت؛ از افشاگری محروم است
در شرایطی که هواداران پرسپولیس امیدوار بودند تعطیلی لیگ به دلیل اردوی تیم ملی باعث آمادگی بیشتر این مهاجم مالی شود، او این دوره را با مصدومیت پشت سر گذاشت تا انتظارات برای کشف او در کنار لوکادیا میسر نشد. . . با این حال با غیبت در دیدار حساس مقابل مسا رفسنجان، احتمالاً در ترکیب مقابل ملوان حضور خواهد داشت و دقایقی از او استفاده می شود. اما در شرایط فعلی سومین مصدومیت قطعی اردوی سرخ ها قبل از دیدار با مس رفسنیان محسوب می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دکمه بازگشت به بالا