استان ها

برق دو روستا در فریدونشهر قطع است/مسیر ۹ روستا در حال بازگشایی

منصور شیشه فروش در گفت وگو با اخبار ما، درباره بارندگی های اخیر در استان اصفهان اظهار داشت: سمیرم، فریدونشهر، چادگان، بویین میاندشت، خوانسار و گلپایگان بیشترین سهم بارندگی را داشته اند و راه های ارتباطی 9 روستای پشتکوه فریدونشهر اووه مسدود شده است. بازگشایی

وی با اشاره به اینکه نیروهای راهداری در مناطق غرب و جنوب استان اصفهان مستقر هستند، گفت: تیم های امدادی در مناطق آسیب دیده از بارش برف در حال خدمت رسانی هستند و برق و مخابرات دو روستای فریدونشهر و بویین میاندشت همچنان خاموش است که قطع خواهد شد. به زودی حل شد.” ایستگاه ها

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه هوای امروز اصفهان صاف است، گفت: سمیرم با 6.4 میلی متر بیشترین بارندگی را در 24 ساعت گذشته داشته است. در شرایط فعلی، مصرف انرژی کمتر ممکن است آسیب کمتری به سایر بخش ها وارد کند.

وی علاوه بر توصیه مصرف بهینه انرژی به ویژه در روزهای اخیر گفت: الفهوای سرد از روز سه‌شنبه وارد استان اصفهان می‌شود و محدودیت‌های انرژی در بخش صنعت اعمال می‌شود. تاکنون 50 اداره بازدید و به 10 اداره برای رعایت دمای حفاظت اجتماعی اخطار داده شده است. و تمامی ادارات موظف به کاهش 10 تا 20 درصدی مصرف انرژی نسبت به سال گذشته هستند.

شیشه فروش درباره استقرار نیرو در جاده ها در 46 ایستگاه راهداری استان اصفهان گفت: تیراندازان و پلیس در نقاط برفی و گردنه ها مستقر هستند و به شهروندان توصیه می شود در هنگام تردد وضعیت جاده ها را بررسی کنند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون 22 نفر بر اثر استنشاق گاز مونوکسید کربن جان خود را از دست داده اند، خاطرنشان کرد: در پایان هفته به دلیل کاهش دما توصیه می شود از وسایل گرمایشی ایمن استفاده شود زیرا تاکنون 300 حادثه ناشی از استفاده از وسایل گازسوز غیراستاندارد در استان اصفهان گزارش شده است.

48

دکمه بازگشت به بالا