عمومی

برپایی ۵۰ نمایشگاه فروش تولیدات روستایی توسط بسیج سازندگی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهدی هنری صبح یکشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه هفته دفاع مقدس خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اکنون در جبهه جنگ اقتصادی جهادگران با فقر، بیکاری و … مبارزه می کنند. آسیب در کشور

یک مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی افزود: یکی از فرصت های بسیج سازندگی اشتغال، توانمندسازی، ایجاد صندوق های قرض الحسنه و کمک به بازار فروش محصولات روستایی است.

هنری تصریح کرد: به منظور دیدار با مردم و قدردانی از زحمات افرادی که در زمینه اشتغالزایی در قالب طرح صندوق اعتباری قرض الحسنه، طرح مدیریت کسب و کار و کارگاه های صنایع تبدیلی، حوزه های بازاریابی بسیج سازندگی، در. در ادامه نمایشگاه قدرت عاشورایی 10 غرفه از فعالیت های یاد شده برپا می شود هفته دفاع مقدس برپا شد.

وی بیان کرد: یکی از برنامه های بسیج سازمان سازندگی برپایی نمایشگاه های فروش محصولات روستایی و اعتبارات اعتباری است. الحسنه در سال گذشته 50 نمایشگاه محلی، شهرستانی، استانی و کشوری برگزار شد.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی افزود: برپایی نمایشگاه ها در کنار استقبال بی نظیر مردم و غرفه داران به پایداری کسب و کارهای کوچک در استان کمک کرد.

هنری تصریح کرد: رزمندگان جبهه اقتصادی کنونی افرادی هستند که در شرایط سخت اقتصادی با ایجاد مشاغل کوچک خانگی به کشور کمک می کنند…

وی بیان کرد: با برپایی این نمایشگاه های کارآفرینان، پیشروان حرفه ای و کسب و کار خرد که توسط تولیدکنندگان در قالب طرح های راهنمایی شغلی از آموزش و بازاریابی گرفته تا تهیه مواد اولیه پشتیبانی می شوند.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: که به خواست خدا با هماهنگی بازاریابی محصولات برای مشاغل خرد خانگی می توانیم ثبات کارگاه های خرد را در استان تضمین کنیم.

لازم به ذکر است این نمایشگاه به مدت یک هفته از ساعت 15:30 الی 20:30 در جوار سازمان تبلیغات اسلامی استان پذیرای مردم عزیز خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا