عمومی

بزرگترین مشکلات خارگ ناشی از کمبود منابع در حوزه زیرساخت است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمدرضا دشتی زاده دوشنبه شب در نشست با اصحاب رسانه در جزیره کارگ اظهار داشت: چشم انداز و سیاست اصلی دولت سیزدهم کارآمدی، پاکیزگی، مردم سالاری، مبارزه با فساد و افزودن عدالت برای همه است. چیزها

وی افزود: ثبات و رشد اقتصادی، ایجاد اشتغال مناسب، ارتقای بهره وری، جذب سرمایه و برقراری دیپلماسی منطقه ای و مرزی با استفاده از ظرفیت های کشورهای همسایه از اولویت های این دولت است.

بخشدار ویژه خارگ افزود: رسانه ها دست و بال توانمند سایر مدیران پیگیر مطالبات مردمی هستند و تلفیق مدیران و رسانه ها با اتحاد و همبستگی زمینه ساز توسعه و تحول در استان خواهد بود.

وی افزود: ما هیچ موضوع پنهانی از مردم نداریم و معتقدیم اعتماد متقابل منجر به همکاری تنگاتنگ دولت و مردم می شود و افکار عمومی باید نسبت به اقدامات ملموس دولت قانع شود.

دشتی زاده خاطرنشان کرد: مهم ترین اولویت رهبری عالی استان، تسهیل در مسیر سرمایه گذاری در بخش های مختلف است. کسی که در راه نجات اقتصاد و توسعه جزیره ایستاده است، شایسته احترام و رحمت است.

بخشدار ویژه خارگ گفت: بزرگترین مشکلات جزیره به دلیل کمبود منابع و زیرساخت هاست و اگر نتوانیم این مشکل را حل کنیم نمی توانیم مدعی حل مشکلات دیگر باشیم باید اکوسیستم فناورانه در جزیره شکل بگیرد. .

دشتی زاده افزود: ورزش جزء اصلی شور و نشاط در جامعه است، وضعیت ورزش جزیره ای با این همه ظرفیت و زیرساخت قابل قبول نیست و یکی از دغدغه های من بهبود وضعیت فعلی است.

دکمه بازگشت به بالا