جامعه

بهره‌برداری از ١٢ ایستگاه از  خط ٦ و ٧ مترو 

معاون شهردار تهران برای ترافیک از راه اندازی 12 ایستگاه در خطوط 6 و 7 مترو تا پایان سال خبر داد.

به گزارش اخبار ما ، مناف هاشمی صبح امروز با بیان اینکه خط از منطقه 14 (ورزشگاه تختی) شروع و از نواب عبور می کند ، از خط 7 مترو در تهران بازدید کرد و در نهایت به میدان کتاب می رسد. وی گفت: ساخت ایستگاه ها در مسیر این خط بیش از 8 تا 85 درصد از نظر جسمی پیشرفت کرده است.

هاشمی با بیان اینکه کار 8 ایستگاه در ایستگاه خط 3 و 2 ایستگاه در خط 6 مترو تا پایان سال جاری هدف گذاری شده است گفت: در حال حاضر بیش از 3 هزار نفر 24 ساعت شبانه روز در خطوط 6 و 7 کار می کنند.

معاون شهردار تهران اظهار داشت: بالغ بر 2 هزار میلیارد تن از منابع مورد نیاز برای استفاده از این خطوط از همه محلات تزریق شده بود ، اما متأسفانه در 3 سال گذشته ، کمتر از هزار میلیارد تومان تزریق شد.

وی اظهار کرد: برخی منابع در سال 1997 به صورت اوراق مشارکت بوده است. ما با بانک آینده مشکل داریم و هنوز اجرایی نشده است ، بنابراین حدود 910 میلیارد تومان از منابع ما اوراق قرضه است که فروخته شده است امیدواریم که این بودجه باشد. آزاد و تزریق شد

به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک معاون شهردار تهران؛ معاون وزیر حمل و نقل و حمل و نقل شهرداری تهران تأکید کرد: ما در تلاش هستیم تا منابع مالی شهرداری تهران را از سه طریق فراهم کنیم ، فروش اوراق مشارکت و درآمد حاصل از مجتمع های ایستگاه ، بودجه لازم برای بهره برداری از 5 ایستگاه.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا