تندرستی

بیانیه انجمن صنفی کارفرمایان ورزشی در حمایت از معرفی کیومرث هاشمی به مجلس شورای اسلامی

بیانیه انجمن صنفی کارفرمایان ورزشی در حمایت از معرفی کیومرث هاشمی به مجلس شورای اسلامی

انجمن صنفی کارفرمایان ورزشی در حمایت از معرفی کیومرث هاشمی به مجلس شورای اسلامی یک بیانیه منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری اخبار ما، انجمن صنفی کارفرمایان ورزشی با انتشار یک بیانیه خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی  حمایت خود را از کیومرث هاشمی نشان داد.

در این بیانیه آمده است:

«ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

برادر ارجمند و درد آشنا جناب اقای دکتر قالیباف

معرفی اقای دکتر کیومرث هاشمی جهت تصدی وزارت ورزش از طرف رییس جمهور محترم نورامید را در دل ما روشن کرد. لذا بر آن شدیم تا حمایت قاطع اعضای انجمن صنفی کارفرمایان ورزشی استان تهران را به سمع و نظر جنابعالی و و نمایندگان محترم برسانیم.

حضرتعالی آگاهید که ایران امروز بیش از هر  چیز به اندیشه و  بیش از همیشه به هوش و عقلانیت  و همدلی و تلاش شبانه روزی نیازمند است. کیومرث هاشمی درد اشنای ورزش است و ورزش کشور تحت مدیریت ایشان همواره در جهان خوش درخشیده است.

ما به نیابت از باشگاههای ورزشی تحت پوشش خود در استان تهران که بی شک برخواسته از بطن مردم این مرز و بوم هستیم، خالصانه تقاضا داریم با سعه صدر و درایت کم نظیر خود راه را برای اعتلای باشگاه‌های ورزشی با رای اعتماد به این خادم ایران زمین بگشایید.

انجمن صنفی کارفرمایان ورزشی استان تهران»

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

کارگروه خبری ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های توانبخشی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تمرینات ورزشی برای بهبود و بازسازی بدن پس از آسیب‌ها و صدمات می‌پردازم. هدفمندی خود را در بازگشت به وضعیت قبلی و تقویت بدن در فرآیند توانبخشی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای امید و قدرت در توانبخشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا