استان ها

تأکید استاندار اصفهان بر رفع مشکلات بانکی شرکت داروسازی باریج اسانس کاشان

تاکید استاندار اصفهان بر حل مشکلات بانکی شرکت داروسازی باریج اسان کاشان

استاندار اصفهان که در شانزدهمین سفر خود به این شهر به کاشان سفر کرد؛ وی پس از بازدید از شرکت داروسازی باریج اسان در کاشان از فعالیت های این شرکت بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار اخبار ما اصفهانسیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در بازدید از شرکت اسانس باریج در کاشان گفت: بسیار خرسندیم که مجموعه ارزشمندی مانند شرکت دارویی اسانس باریج در کشورمان فعال است. بدون شک فعالیت این شرکت برای ما ارزشمند و قابل احترام است چرا که این مجموعه در مواردی که مربوط به مشکلات کشور است ورود کرده و به صورت تخصصی و دانش بنیان سعی در رفع آنها دارد.

وی ادامه داد: در سایه فعالیت کارشناسان این شرکت، رفع مشکلات و چالش های بانکی شرکت داروسازی باریج اسان در استان اصفهان را ادامه خواهیم داد و همچنین از فعالیت های توسعه ای این شرکت برای رسیدن به افق ها حمایت خواهیم کرد. ایده آل هایی که شرکت برای دستیابی به آنها در نظر دارد.

استاندار اصفهان در ادامه هدف از سفر خود به شهر کاشان را بررسی مشکلات و چالش های این شهر، پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور و رفع نواقص موجود در مناطق مختلف این شهرستان دانست. استان است و گفت: در سفرهای شهرستانی سعی می کنیم به صورت پراکنده از نقاط مختلف شهر رفت و آمد داشته باشیم که این امر با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی به منظور شناسایی مشکلات و بالا آمدن انجام می شود. با راه حل هایی برای حل آنها

دکتر مرتضوی در خصوص توسعه اشتغال روستایی گفت: مردم قطعا به دنبال زندگی آرام و آسوده تری هستند، بنابراین وظیفه ماست که زیرساخت های حوزه روستایی را فراهم کنیم تا روستاییان برای زندگی بهتر مجبور به مهاجرت به شهرها نشوند. . .

وی ادامه داد: قطعا مزیت های زندگی روستایی آنقدر جذاب است که روستاییان را در محل سکونت نگه دارد، اما وظیفه ما این است که زیرساخت های اولیه زندگی، معیشت و اقتصاد مناسب را برای روستاییان فراهم کنیم. در این بازدیدها سعی می شود با شناخت مزایا و معایب زیرساخت های لازم را تقویت کنیم.

استاندار اصفهان دلیل سفر دو روزه به شهر کاشان را وجود زیرساخت ها و استعدادهای متنوع و متعدد در این شهر دانست و اظهار داشت: با توجه به صنایع متعددی که در این شهر وجود دارد، تلاش می کنیم تا متفاوت باشد. بازدید با تشکیل ستاد تسهیل برای شناسایی مشکلات شهرستان در طرح اقتصادی و ارائه راهکار برای آنها.

باریج اسان کاشان بزرگترین تولید کننده داروهای گیاهی در ایران است

لاله حجازی مدیرعامل شرکت داروسازی باریک اسانس کاشان نیز در این بازدید گفت: شرکت داروسازی باریج اسانس در سال 1371 در زمینی به مساحت حدود 30 هزار متر مربع در مشهد اردهال کاشان توسط مرحوم سید حسین حجازی تاسیس شد. داروسازی باریج اسان به عنوان بزرگترین تولید کننده داروهای گیاهی در ایران شناخته می شود و بیش از 10 درصد از بازار داروهای گیاهی کشور را در اختیار دارد.

وی ادامه داد: شرکت داروسازی باریج اسان از کاشان 160 نوع محصول در گروه های مختلف سنتی و صنعتی تولید می کند. این شرکت توانسته حدود هزار نفر را به صورت مستقیم مشغول به کار کند.

حجازی خاطرنشان کرد: مرکز تحقیقات شرکت داروسازی باریج اسان کاشان به عنوان یک شرکت دانش بنیان فعال شناخته می شود و موفق به ارسال محصولات خود به 10 کشور خارجی از جمله کشورهای عربی، چین، کانادا و … شده است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 به i رای دهید 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا