تندرستی

تاج: من و کی‌روش نگرانی‌هایی داریم

به گزارش خبرگزاری اخبار ما، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال پس از مراسم رونمایی از لباس جام جهانی 2022 این تیم گفت: برنامه خوبی بود، برنامه ای بود که فکر می کردیم باید اتفاق بیفتد، امیدواریم ملی پوشان مان انجام شود. تیم برای کسب بهترین نتیجه در شرایط فعلی پوشیدن پیراهن تیم ملی افتخاری است که نصیب همه نمی شود امروز بازیکنان خوبی آمدند تقریبا همه بازیکنانی که در اردو بودند به جز لژیونرها آمدند. قطر.”

وی افزود: لباس های این تیم نیز توسط تولیدکنندگان داخلی تولید می شود. ما با دستور مقام معظم رهبری که بر استفاده از تولید داخل تاکید داشتند این کار را انجام دادیم».

تاج درباره تی شرتی که در روزهای اخیر به عنوان پیراهن تیم ملی به هواداران فروخته شده بود، توضیح داد: یک تی شرت دیگر با دو گرگ در مقابل هم بیرون آمد که نماینده نبود و به طور کامل حذف شد. ما توصیه کرده‌ایم که دیگر آن پیراهن را توزیع نکنیم.»

رئیس فدراسیون فوتبال درباره حضور خلیل زاده و کنعانی زادگان در اردوی تیم ملی صحبت کرد و در پاسخ به این سوال که آیا تمام تلاش خود را برای رفع دغدغه های کی روش انجام می دهد، گفت: داریم انجام می دهیم، دیشب جلسه داشتیم تا اینکه ساعت 12 شب این جلسات هر روز برگزار می شود هم من و هم او دغدغه داریم الحمدلله شرایط خوب است آن دو بازیکن هم به اردوی تیم ملی آمدند.»

تاج درباره بازدید آخر هفته از محل اقامت تیم ملی در قطر توضیح داد: روز پنجشنبه با تیمی از وزارت کشور و مسئولان به قطر می رویم. آنها از مجموعه امنیتی، MUP و سازمان صدا و سیما می آیند تا شرایط را برای بهبود شرایط تیم ملی فراهم کنند. تلاش ما این است که رسانه هایی که آنجا هستند ورودی های جداگانه ای داشته باشند. قول می دهم این کار انجام شود زیرا با شیخ حمد، رئیس فدراسیون قطر صحبت کردم.

وی درباره حواشی ایجاد شده برای تیم ملی اظهار داشت: برای تیم ملی حاشیه وجود دارد. در دوره های قبل هم وجود داشت. امیدوارم این مسائل حل شود و مشکلی پیش نیاید.»

بیشتر بخوانید:

251254

دکمه بازگشت به بالا